INBJUDAN, ANMÄLAN & ANMÄLDA TILL TÄVLING
TP-data Kilafors 070-557 15 61
E-Post: TP-data ...Dagens datum är 2018-04-26
TP-data hemsida klicka här
Gästboken


Tillbaka till vald tävling.

Förare

Klubb

Bil/Anmälare

Klass

102. Linus Westman
Piteå MS Toyota Corolla
Supernationell
103. Fredrik Avelin
MSK Hammaren Lexus IS200
Supernationell
104. Janne Eriksson
Finnskoga MK BMW M
Supernationell
105. Per-Erik Blomkvist
MSK Hammaren Volvo S40
Supernationell
106. Simon Tiger
Kalix Motorklubb Volvo 240
Supernationell
107. Pontus Bjuhr
Lycksele MK Volvo S40
Supernationell
108. Joakim Evertsson
Lycksele MK BMW M3
Supernationell
113. Jocke Larsson
Västerås MS Skoda Fabia RS 2
Supernationell
201. Niclas Härdevik Norström
MSK Hammaren Ford Escort RS
2400
202. Rasmus Olsson
Karlskrona AK BMW E87
2400
204. Rickard Fallberg
NMS Boden BMW E30
2400
205. Rasmus Carlsson
SMK Nyköping Volvo S40
HOT ROD HILL RACING
2400
206. Simon Claesson
Skene MS Volvo S40
2400
207. Emil Appelkvist
Haninge MK Skoda Fabia
HANINGE CAMPSERVICE
2400
208. Mattias Ohlsson
Bollnäs MK BMW M3
2400
211. John-Erik Haug
NMK Fluberg Volvo C-30
2400
212. Lars-Johan Gummsesson
SMK Nyköping Mercedes C 2,4
2400
213. Gustav Johansson
Mariestads MS BMW E36
2400
214. Marcus Einarsson
Östmark MFF Volvo 240
2400
216. Martin Ekspjuth
Piteå MS Subaru Impreza
Cramo / Ekspjuth Motorsport
2400
218. Jesper Carlsson
Lycksele MK BMW M3
2400
219. Jörgen Gustavsson
Skövde MK Volvo S40
2400
220. Magnus Envall
Skövde MK Volvo 242
Webtangen
2400
221. Per Berglund
Finnskoga MK Volvo S40
2400
222. Otilia Lindblad
Lycksele Motorklubb Volvo 240
2400
223. Lars Näsholm
Lars Näsholm Volvo S40
2400
224. Rasmus Karlsson
SMK Nyköping Ford Escort
MECA Nyköping
2400
225. Johan Larsson
Mk team Westom Volvo S40
2400
227. Andreas Israelsson
Vansbro MK BMW E36
2400
228. Kristofer Karlsson
Lessebo MK Saab 93
2400
231. Per Scott
MK Team Westom Peugeot 207
2400
234. Robin Nord
Skövde MK Peugeot 207
2400
235. Jimmy Bengtsson
Vara MK Volvo PV
2400
236. Ulf Arwidson
Fjärås MK Volvo PV
2400
237. Andreas Holm
SMK Nyköping Hyundai I30
MECA Nyköping
2400
403. Robin Lundqvist
Södra Lappmarkens MK BMW E36
2150
404. Erno Antikainen
Skene MS BMW E30
Hagestigs Motorsport
2150
406. Björn "Putte" Alvarsson
Vadstena RRC Porsche 944
2150
407. Johan Uhr
AMF Årsunda Opel Kadett
2150
408. Niklas Eriksson
SMK Örebro BMW E36
2150
410. Göran Tell
Vännäs MK BMW E36
BOLIST Vännäs
2150
411. Magnus Abrahamsson
Vännäs MK BMW E46
Team ML Motor
2150
412. Jens Olofsson
Lycksele MK BMW E36
Team ML Motor
2150
413. Marius Tangen
MK Team Westom Saab 900
2150
414. Nathalie Petersson
SMK Helsingborg Audi 80 coupe
Team Prevex AB
2150
415. Oskar Andersson
Bilklubben Dundret BMW E36
2150
416. David Hjertberg
Tväråns IF BMW E30
2150
417. Rickard Olsson
Karlskrona AK BMW E30
2150
418. Tom Nilsson
Vimmerby MS Volvo 244
TEAM RACEPAGE WWW.RACEPAGE.ORG
2150
419. Mattias Härnered
Enköping MK Volvo 240
2150
420. Johan Palola
SMK Arboga BMW E36
2150
421. Richard Åden
SMK Nyköping BMW E36
2150
422. Ola Stjernen
Krokoms MK Volvo 240
2150
425. Anton Eriksson Therus
MK Team Westom BMW E36
2150
426. Oscar Carlsson
Lycksele MK BMW E36
2150
427. Andreas Lindqvist
Lycksele MK Opel Kadett C
2150
428. Peter Fransson
Vimmerby Ms VW 1303
2150
431. Jesper Nilsson
Finspångs MS SAAB 900
2150
432. Christian Karlsson
Vimmerby MS Vw 1303
TEAM RACEPAGE.ORG
2150
303. Anton Carlsson
Lycksele MK BMW E30
Juniorer 2150
304. Kevin Eriksson
SMK Trollhättan BMW E46 Touring
Sjuntorps Biltjänst AB
Juniorer 2150
305. Viktor Fahlgren
Lycksele MK BMW E46
Juniorer 2150
306. Julia Lundkvist
Jokkmokks MS BMW E82
Juniorer 2150
307. Jens Högbom
Vännäs MK BMW E36
Juniorer 2150
308. Oskar Rosén
Gestrike RT Opel Astra
Juniorer 2150
309. Daniel Blomqvist
Säffle MC Opel Kadett
Juniorer 2150
311. Edvin Lindblad
Lycksele Motorklubb Volvo 242
Juniorer 2150
312. Oskar Björk
Säffle MC Volvo 240
Juniorer 2150
313. Linus Björk
Säffle MC Volvo 240
Juniorer 2150
314. Klara Andersson
SMK Hörby BMW 120
Juniorer 2150
315. Linus Andersson
AMF Årsunda Opel Astra
Team Lumek Motorsport
Juniorer 2150
317. Emil Hultenius
Jönköpings Motorklubb Saab 99
Gullabo rallydäck 0486-21851
Juniorer 2150
318. Fredrik Tinnsten
Krokoms MK Volvo 244
Juniorer 2150
319. Jesper Cardell
Säters MK Saab 900
Juniorer 2150
702. Kjell-Åke "Snickarn" Hellkvist
Dalby MK Volvo 142 de Luxe
RCH
704. Mats Kjellin
Ljusdals MS Volvo 142 Historic Rx
RCH
705. Helge Jakobsen
NMK Aurskog-Høland VW 1303S
RCH
706. P-O Davidsson
Kinds MK Volvo PV
RCH
710. Lars Andren
Fjärås MK Volvo 142
RCH
711. Jan Johansen
NMK Trøgstad Opel Kadett
RCH
713. Lars Rosendal
Films MK TBA ?
RCH
714. Kenneth Johansson
SMK Helsingborg Volvo 140
RCH
715. Göran Zamora Lind
Bollnäs MK Volvo 142
RCH

Antal klass 1= 8
Antal klass 2= 27
Antal klass 3= 24
Antal klass 4= 15
Antal klass 7= 9

Antal anmälda= 83

Se anmälda tabell

Tillbaka till vald tävling

Tillbaka till översikt av tävlingar!

Tillbaka till framsidan.