INBJUDAN, ANMÄLAN & ANMÄLDA TILL TÄVLING
TP-data Kilafors 070-557 15 61
E-Post: TP-data ...Dagens datum är 2018-05-26
TP-data hemsida klicka här
Gästboken


Tillbaka till vald tävling.

Förare

Klubb

Bil/Anmälare

Klass

4. Lars Englund
Kalix MK Porsche 911
1. Supernationell
105. Per-Erik Blomkvist
MSK Hammaren Volvo S40
1. Supernationell
133. Fredrik Avelin
MSK Hammaren Lexus IS200
1. Supernationell
151. Stefan Åeng
Lycksele MK Lexus IS200
1. Supernationell
201. Henrik Flodin
SMK Hälsinge Volvo S40
Bilbolaget Lastvagnar Persson & co AB
2. 2400
203. Patrick Wiik
MSK Hammaren Opel Ascona
JH Spårservice AB
2. 2400
204. Greger Jäderberg
Gestrike Racing Team Volvo S40
2. 2400
206. Anders Avelin
MSK Hammaren BMW E30
2. 2400
211. Niclas Härdevik Norström
MSK Hammaren Ford Escort RS
2. 2400
227. Andreas Israelsson
Vansbro MK BMW M3
2. 2400
240. Daniel Bååth
Gestrike RT Opel Kadett GT/E
2. 2400
242. Robert Morell
Gestrike Racing Team Volvo 242
Katalysatoråtervinning
2. 2400
245. Carl-Gustav Andersson
Films MK Volvo S40
2. 2400
246. Carlborg
M S K Hammaren Volvo 240
2. 2400
248. Henrik Jansson
Karlstad Motor Club bil BMW M3
2. 2400
249. Joakim Selldén
Nyhyttans RT MK Volvo 360
2. 2400
250. Andreas Sjöström
Nybro AC Volvo 242
2. 2400
302. Jimmy Holmkvist
Gestrike Racing Team Volvo 940
Katalysatoråtervinning
3. Rallybilar 2 wd
303. Mikael Lundberg
SMK Gävle VW Golf
3. Rallybilar 2 wd
304. Göran Lillen Andersson
Tjust Motorklubb Volvo 740
3. Rallybilar 2 wd
306. Henry Nilsson
BK Dundret VW Golf
3. Rallybilar 2 wd
330. Tommy Malmström
Rasbo MK Volvo 242
3. Rallybilar 2 wd
333. Lars Davidsson
Enköpings MK Renault Alpine
3. Rallybilar 2 wd
334. Tommy Andersson
SMK Hörby BMW M3
3. Rallybilar 2 wd
335. Magnus Karlsson
Norrköpings MK Saab 9-3
3. Rallybilar 2 wd
336. Johan Eriksson
Ludvika MS SAAB 9-3T
R-Sport Sweden
3. Rallybilar 2 wd
341. Tommy Nilsson
Karlstad MC Bil Ford Escort
3. Rallybilar 2 wd
342. Christer Nilsson
Sandvikens MK Opel Ascona B Ascona B
3. Rallybilar 2 wd
347. Håkan Holmkvist
Gestrike Racing Team Volvo 940
Katalysatoråtervinning
3. Rallybilar 2 wd
349. Per Grubb
Fagersta MK BMW 325 E36
3. Rallybilar 2 wd
350. Tony Rämsten
Gnesta MK Opel Astra
3. Rallybilar 2 wd
351. Michael Svärdh
SMK Nyköping VW Golf
MECA NYKÖPING
3. Rallybilar 2 wd
352. Morgan Sörensson
MK Kopparberg Opel Ascona B Opel Ascona B
3. Rallybilar 2 wd
444. Johan Schilström
Västerås MS Volvo PV
Västerås ms
4. 2150
449. Mikael Nyrönen
Småbacka MK VW Golf MK1
4. 2150
454. Sara Ekholm Abrahamsson
Linköpings Motorsällskap Saab 99
4. 2150
456. Robert Bergvik
Ljusdals MS Opel Corsa B
4. 2150
480. Jesper Cardell
Säters MK Saab 900
4. 2150
5203. Katriina Hellström
Teknis MC BMW 320
52. Rallybilar gr F & Voc
5305. Erika Söderman
Mora MK Opel Astra
53. Rallybilar gr E

Antal klass 1= 4
Antal klass 2= 13
Antal klass 3= 16
Antal klass 4= 5
Antal klass 52= 1
Antal klass 53= 1

Antal anmälda= 40

Se anmälda tabell

Tillbaka till vald tävling

Tillbaka till översikt av tävlingar!

Tillbaka till framsidan.