Administrera förarregistreringar
TP-data Kilafors
E-Post: TP-data ...Dagens datum är 2018-05-26

TP-data hemsida klicka här


    Registrerade förare i Svealandscupen

    Tillbaka till översikt av redigering av registrering!

    Förare

    Klubb

    Bil/Anmälare

    Klass

    101.


    1. Super Nationella
    102.


    1. Super Nationella
    103. Fredrik Avelin
    MSK Hammaren
    Lexus IS200
    1. Super Nationella
    104. Janne Eriksson
    Finnskoga MK
    BMW 46
    1. Super Nationella
    105. Per-Erik Blomkvist
    MSK Hammaren
    Volvo S40
    1. Super Nationella
    110. Roland Larsamo
    Krokoms Mk
    BMW M3 V8
    1. Super Nationella
    201. Niclas Härdevik Norström
    MSK Hammaren
    Ford Escort RS
    2. Super Nationella max 2400 cc/Touring Car
    202. Rasmus Olsson
    Karlskrona AK
    BMW E87
    2. Super Nationella max 2400 cc/Touring Car
    203.


    2. Super Nationella max 2400 cc/Touring Car
    205. Rasmus Carlsson
    SMK Nyköping
    Volvo S40
    HOT ROD HILL RACING
    2. Super Nationella max 2400 cc/Touring Car
    206. Simon Claesson
    Skene MS
    Volvo S40
    2. Super Nationella max 2400 cc/Touring Car
    207. Emil Appelkvist
    Haninge MK
    Skoda Fabia
    HANINGE CAMPSERVICE
    2. Super Nationella max 2400 cc/Touring Car
    208. Mattias Ohlsson
    Bollnäs MK
    BMW M3
    2. Super Nationella max 2400 cc/Touring Car
    209. Ronny Kingels
    MSK Hammaren
    Seat Toledo
    2. Super Nationella max 2400 cc/Touring Car
    210. Kjell Pettersson
    SMK Nyköping
    Hyundai I30
    2. Super Nationella max 2400 cc/Touring Car
    212. Lars-Johan Gummsesson
    SMK Nyköping
    Mercedes C 2,4
    2. Super Nationella max 2400 cc/Touring Car
    213. Gustav Johansson
    Mariestads MS
    BMW E36
    2. Super Nationella max 2400 cc/Touring Car
    214. Marcus Einarsson
    Östmark MFF
    Volvo 242
    2. Super Nationella max 2400 cc/Touring Car
    215. Lars Bodin
    MK Team Treske
    Subaru Impreza RX
    2. Super Nationella max 2400 cc/Touring Car
    216. Martin Ekspjuth
    Piteå MS
    Subaru Impreza
    Cramo / Ekspjuth Motorsport
    2. Super Nationella max 2400 cc/Touring Car
    217. Mathias Jansson
    Mathias Jansson
    Volvo S40
    2. Super Nationella max 2400 cc/Touring Car
    219. Jörgen Gustavsson
    Skövde MK
    Volvo S40
    2. Super Nationella max 2400 cc/Touring Car
    223. Lars Näsholm
    Lars Näsholm
    Volvo S40
    2. Super Nationella max 2400 cc/Touring Car
    224. Rasmus Karlsson
    SMK Nyköping
    Ford Escort
    2. Super Nationella max 2400 cc/Touring Car
    225. Johan Larsson
    MK Team Westom
    Volvo S40
    2. Super Nationella max 2400 cc/Touring Car
    226. Michael Jons
    Siljan BRC
    Skoda Octavia
    2. Super Nationella max 2400 cc/Touring Car
    227. Andreas Israelsson
    Vansbro MK
    BMW M3
    2. Super Nationella max 2400 cc/Touring Car
    228. Kristofer Karlsson
    Lessebo MK
    Saab 93
    2. Super Nationella max 2400 cc/Touring Car
    229. Ola Thyllman
    Härjedalens AK
    Opel Vectra
    2. Super Nationella max 2400 cc/Touring Car
    230. Magnus Envall
    Skövde Mk
    Volvo 242
    2. Super Nationella max 2400 cc/Touring Car
    246. Carlborg
    MSK Hammaren
    Volvo 240
    2. Super Nationella max 2400 cc/Touring Car
    301.


    3. Rallycross standard
    302.


    3. Rallycross standard
    303.


    3. Rallycross standard
    401.


    4. SN max 2150 cc
    402.


    4. SN max 2150 cc
    403. Robin Lundqvist
    Södra Lappmarkens MK
    BMW E36
    4. SN max 2150 cc
    404. Erno Antikainen
    Skene MS
    BMW E30
    Hagestigs Motorsport
    4. SN max 2150 cc
    405. Marcus Silfors
    MK Team Westom
    BMW E36
    Marcus Silfors
    4. SN max 2150 cc
    406. Björn "Putte" Alvarsson
    Vadstena RRC
    Porsche 944
    4. SN max 2150 cc
    407. Johan Uhr
    AMF Årsunda
    Opel Kadett
    Team Lumek Motorsport
    4. SN max 2150 cc
    408. Niklas Eriksson
    SMK Örebro
    BMW E36
    4. SN max 2150 cc
    409. Andreas Lund
    Säffle MC
    Volvo 240
    4. SN max 2150 cc
    410. Jesper Jäder
    Gestrike RT
    Volvo 240
    4. SN max 2150 cc
    413. Marius Tangen
    MK Team Westom
    Saab 900
    4. SN max 2150 cc
    414. Nathalie Petersson
    SMK Helsingborg
    Audi 80 coupe
    Team Prevex
    4. SN max 2150 cc
    415. Kristian Olsson
    Årjängs MK
    Volvo 242
    JUNKWORKS
    4. SN max 2150 cc
    419. Mattias Härnered
    Enköping MK
    Volvo 240
    4. SN max 2150 cc
    420. Johan Palola
    SMK Arboga
    BMK E36
    4. SN max 2150 cc
    421. Richard Åden
    SMK Nyköping
    BMW E36
    4. SN max 2150 cc
    425. Anton Eriksson Therus
    MK Team Westom
    BMW E36
    4. SN max 2150 cc
    429. Kim Ståhl
    Laxå MK
    Volvo 242
    4. SN max 2150 cc
    433. Peter Ohlsson
    Team Mikro BSK
    Saab 900
    4. SN max 2150 cc
    436. Oskar Rosén
    Gestrike RT
    Opel Astra
    4. SN max 2150 cc
    437. Jörgen van den Berg
    SMK Trollhättan
    Saab 900cc
    KRT
    4. SN max 2150 cc
    438. Marcus Silfors
    MK Team Westom
    BMW E36
    4. SN max 2150 cc
    440. Kristofer Olsson
    Årjängs MK
    Volvo 242
    JUNKWORX
    4. SN max 2150 cc
    310. Jonathan Rosborg
    Enköpings MK
    Volvo 240
    6. Juniorer max 2150cc
    601.


    6. Juniorer max 2150cc
    602.


    6. Juniorer max 2150cc
    603.


    6. Juniorer max 2150cc
    701.


    7. RC Historisk
    702.


    7. RC Historisk

    Antal klass 1= 6
    Antal klass 2= 25
    Antal klass 3= 3
    Antal klass 4= 23
    Antal klass 6= 4
    Antal klass 7= 2

    Antal anmälda= 63

    Tillbaka till översikt av redigering av registrering!

    Tillbaka till översikt av tävlingar!

    Tillbaka till Huvudframsidan.