Administrera förarregistreringar
TP-data Kilafors
E-Post: TP-data ...Dagens datum är 2017-11-22

TP-data hemsida klicka här


    Registrerade förare i Sydsvenska RX-serien

    Tillbaka till översikt av redigering av registrering!

    Förare

    Klubb

    Bil/Anmälare

    Klass

    108. Simon Claesson
    Skene MS
    BMW 1-serie coupé
    SimonC Motorsport
    1. Super Nationella
    201. Emil Nordefjäll
    Fjärås MK
    Skoda Fabia RX
    Bröderna Johansson Green Team RX
    2. Super Nationella max 2400 cc/Touring Car
    202. Rikard Gustavsson
    Fjärås MK
    Skoda Fabia
    2. Super Nationella max 2400 cc/Touring Car
    203. Rasmus Olsson
    Karlskrona AK
    BMW E36
    2. Super Nationella max 2400 cc/Touring Car
    204. Andreas Gunnarsson
    Skene MS
    Volvo 240
    2. Super Nationella max 2400 cc/Touring Car
    205. Magnus Envall
    Skövde MK
    Volvo 242
    2. Super Nationella max 2400 cc/Touring Car
    206. John-Erik Haug
    NMK Fluberg
    Volvo C-30
    2. Super Nationella max 2400 cc/Touring Car
    207. Bertil Karlsson
    Torslanda MK
    Volvo 240
    2. Super Nationella max 2400 cc/Touring Car
    208. Michael Olander
    MK Team Westom
    Toyota Corolla
    2. Super Nationella max 2400 cc/Touring Car
    209. Jörgen Nilsson
    Orust BSK
    Volvo 740
    Team Larsson Motorsport
    2. Super Nationella max 2400 cc/Touring Car
    210. Jörgen Gustavsson
    Skövde MK
    Volvo S40
    2. Super Nationella max 2400 cc/Touring Car
    211. Lars-Johan Gummsesson
    SMK Nyköping
    Mercedes C 2,4
    2. Super Nationella max 2400 cc/Touring Car
    212. Henrik Backman
    Fjärås MK
    BMW E36
    2. Super Nationella max 2400 cc/Touring Car
    213. Lars Erik Haug
    NMK Fluberg
    Volvo 242
    2. Super Nationella max 2400 cc/Touring Car
    214. Stanley Gunnesson
    Älvbygdens MK
    Volvo S40
    2. Super Nationella max 2400 cc/Touring Car
    215. Leo Ivarsson
    Kungsbacka MA
    Subaru Impreza
    2. Super Nationella max 2400 cc/Touring Car
    216. Daniel Garsten
    Team Westom
    Volvo 480
    2. Super Nationella max 2400 cc/Touring Car
    217. Patrik Eriksson
    Tomelilla MK
    Volvo 480
    2. Super Nationella max 2400 cc/Touring Car
    218. Jim Olsen
    Älvbygdens mk
    Volvo 240
    2. Super Nationella max 2400 cc/Touring Car
    219. Henrik backman
    Fjärås mk
    Bmw E36
    2. Super Nationella max 2400 cc/Touring Car
    220. Mats Ivarsson
    Kungsbacka Motoramatörer
    volvo pv
    2. Super Nationella max 2400 cc/Touring Car
    221. Kenneth Karlsson
    Skepptuna MK
    Volvo 544
    2. Super Nationella max 2400 cc/Touring Car
    222. Conny Jernås
    Dals MK
    Volvo S40
    2. Super Nationella max 2400 cc/Touring Car
    401. Linus Breding
    Torslanda MK
    Volvo 242
    4. SN max 2150 cc
    402. Johan Wickelgren
    SMK Trollhättan
    Saab 900
    KRT
    4. SN max 2150 cc
    403. Jörgen van den Berg
    SMK Trollhättan
    Saab 900cc
    KRT
    4. SN max 2150 cc
    404. Kim Petersson
    Skillingaryds MK
    Volvo 242
    4. SN max 2150 cc
    405. Anders Hansson
    Skillingaryds MK
    Volvo 244
    Hejdu Hejdu racing
    4. SN max 2150 cc
    406. Erik Gustafsson
    Fjärås MK
    Saab 99
    4. SN max 2150 cc
    407. Robert Hjalmarsson
    Fjärås MK
    Volvo 240
    4. SN max 2150 cc
    408. Bertil Gustafsson
    Fjärås MK
    Saab 99
    4. SN max 2150 cc
    409. Andreas Lund
    Säffle MC
    Volvo 240
    4. SN max 2150 cc
    410. Marcus Silfors
    MK Team Westom
    BMW E36
    4. SN max 2150 cc
    411. Johan Röding
    Fägre MK
    Saab 900
    4. SN max 2150 cc
    412. Erno Antikainen
    Skene MS
    BMW E46
    Hagestigs Motorsport
    4. SN max 2150 cc
    413. Robin Mattisson
    Vimmerby MS
    Saab 900
    4. SN max 2150 cc
    414. Kevin Eriksson
    SMK Trollhättan
    Opel Astra
    Team Sjuntorps BilTjänst
    4. SN max 2150 cc
    415. Nils-Göran Karlsson
    Ljungby MK
    VW 1500 S
    Sjöberg Motorsport
    4. SN max 2150 cc
    416. Claes Wennberg
    Alingsås MK
    Volvo 242
    Team Tvärställ
    4. SN max 2150 cc
    417. Oskar Sandström
    Jönköpings MK
    Saab 99
    4. SN max 2150 cc
    418. Marius Tangen
    Mk Team Westom
    Saab 900
    Webtangen.com
    4. SN max 2150 cc
    419. Nathalie Petersson
    SMK Helsingborg
    Audi 80 cupe
    4. SN max 2150 cc
    420. Gustav Johansson
    Mariestad MS
    BMW E36
    4. SN max 2150 cc
    421. Raymond Nilsson
    Stenungsunds MS
    Saab 99
    Team Börjesson Maskin AB
    4. SN max 2150 cc
    422. Björn Nilsson
    Tomelilla MK
    BMW E46
    BN racing
    4. SN max 2150 cc
    423. Jörgen Sturesson
    Skene MS
    Saab 99
    Team Attans Racing
    4. SN max 2150 cc
    424. Henrik Sjöberg
    Ljungby MK
    BMW E36
    4. SN max 2150 cc
    425. Per-Anders Johansson
    Varbergs MK
    Opel Ascona b
    4. SN max 2150 cc
    426. Jimmy Hansson
    Hässleholms MK
    SAAB 99
    4. SN max 2150 cc
    427. Jesper Gunnarsson
    Skene MS
    BMW E30 M3
    4. SN max 2150 cc
    428. Emil Hultenius
    Jönköpings motorklubb
    Saab 99
    Gullabo rallydäck
    4. SN max 2150 cc
    429. Niklas Erlewein
    MK Team Westom
    Volvo 242
    4. SN max 2150 cc
    430. Rickard Olsson
    Karlskrona AK
    BMW E30
    4. SN max 2150 cc
    431. Stefan Eriksson
    SMK Trollhättan
    Saab 99
    Team sjuntorps biltjänst
    4. SN max 2150 cc
    432. Tom Nilsson
    Vimmerby MS
    Volvo 244
    TEAM RACEPAGE WWW.RACEPAGE.ORG
    4. SN max 2150 cc
    433. Berthil Hansen
    Laholms MK
    BMW E36
    Hansens Motorsport & Hyrkart I Laholm
    4. SN max 2150 cc
    434. Oscar Hansen
    Laholms MK
    BMW E36
    Hansens Motorsport & Hyrkart I Laholm
    4. SN max 2150 cc
    435. Fredrik Johansson
    Fjärås MK
    Saab 99
    4. SN max 2150 cc
    436. David Johansson
    Vara MK
    Saab 99
    4. SN max 2150 cc
    437. Sebastian Dahl
    Hästveda FRC
    Volvo 242
    4. SN max 2150 cc
    438. Kristian Olsson
    Årjängs MK
    Volvo 242
    junkworx
    4. SN max 2150 cc
    439. Kristofer Olsson
    Årjängs MK
    Volvo 242
    Junkworx
    4. SN max 2150 cc
    440. Kristian Persson
    Kungsbacka MA
    Saab 900
    AD Bildelar i Varberg
    4. SN max 2150 cc
    441. Robin Lundqvist
    Södra Lappmarkens MK
    BMW E36
    4. SN max 2150 cc
    442. Anders Örman
    Skene MS
    Volvo 242
    4. SN max 2150 cc
    443. Mikael Hjalmarsson
    Fjärås MK
    BMW E30
    4. SN max 2150 cc
    444. Daniel Klasson
    Älvbygdens MK
    VW 1500 S
    MA MotorSport
    4. SN max 2150 cc
    445. Johan Wickelgren
    Smk Trollhättan
    Saab 900
    4. SN max 2150 cc
    446. Linus Svensson
    Lidköpings MSF
    Saab 99
    4. SN max 2150 cc
    447. Joakim Stenström
    Varbergs MK
    Saab 900
    4. SN max 2150 cc
    448. Anton Ekman
    Fjugesta MS
    BMW E30
    4. SN max 2150 cc
    449. Niklas Eriksson
    Smk Örebro
    Bmw E36
    4. SN max 2150 cc
    450. Kim Ståhl
    Laxå MK
    Volvo 242
    4. SN max 2150 cc
    451. Henrik Edberger
    Laxå motorklubb
    Saab 900
    4. SN max 2150 cc
    452. Magnus Johansson
    Älvbydens MK
    BMW Compact
    4. SN max 2150 cc
    700.


    7. RC Historisk
    702. Kjell-Åke "Snickarn" Hellkvist
    Dalby MK
    Volvo 142 de luxe
    7. RC Historisk
    706. Frank Sigeskog
    Fjärås MK
    Volvo 142
    7. RC Historisk
    710. Lars Andren
    Fjärås MK
    Volvo 142
    7. RC Historisk
    711. Magnus Olofsson
    Kristianstads folkraceclub
    Volvo Amazon
    7. RC Historisk
    714. Anders Klasson
    Älvbygdens MK
    Volvo Amazon
    MA MotorSport
    7. RC Historisk
    718. Claes Karlsson
    MK Trophy
    BMW 1602
    7. RC Historisk
    719. Mats andreasson
    Skene ms
    Volvo 142
    7. RC Historisk

    Antal klass 1= 1
    Antal klass 2= 22
    Antal klass 4= 52
    Antal klass 7= 8

    Antal anmälda= 83

    Tillbaka till översikt av redigering av registrering!

    Tillbaka till översikt av tävlingar!

    Tillbaka till Huvudframsidan.