Administrera förarregistreringar
TP-data Kilafors
E-Post: TP-data ...Dagens datum är 2017-11-22

TP-data hemsida klicka här


    Registrerade förare Mittsverige Cupen Rallycross

    Tillbaka till översikt av redigering av registrering!

    Förare

    Klubb

    Bil/Anmälare

    Klass

    200.


    2. Super Nationella max 2400 cc
    201. Tommy Edberg
    Krokom MK
    VW Corrado
    2. Super Nationella max 2400 cc
    400.


    4. Super Nationella max 2150 cc
    404. Kent Bjöörn
    JMK
    Volvo 242
    4. Super Nationella max 2150 cc
    405. Simon Ylander
    MK-Nordjämten
    Saab 99
    Team-tokåker
    4. Super Nationella max 2150 cc
    406. Simon Gulle
    Jämtlands MK
    Opel Corsa GSI
    4. Super Nationella max 2150 cc
    407. Ola Stjernen
    Krokoms MK
    Opel Astra
    4. Super Nationella max 2150 cc
    408. Peter Dahlgren
    Krokoms motorklubb
    Peugeot 206 gti
    4. Super Nationella max 2150 cc
    409. André
    ÅNGE MK
    BMW E36
    4. Super Nationella max 2150 cc
    410. Tomas Boström
    Hede MK
    BMW 320
    4. Super Nationella max 2150 cc
    411. Mattias Härnered
    Enköping MK
    Volvo 240
    4. Super Nationella max 2150 cc
    412. Sofia Lundberg
    Älvsbyns MS
    BMW E30
    4. Super Nationella max 2150 cc
    413. Mattias Bergfors
    Härnösands MK
    Saab 900
    4. Super Nationella max 2150 cc
    414. Mikael Gullinder
    SMK Sundsvall
    Opel Kadett c
    4. Super Nationella max 2150 cc
    415. Leif Olausson
    Bergs MK
    Opel GSI
    4. Super Nationella max 2150 cc
    416. Kent Bjöörn
    Jämtlands MK
    Volvo 242
    4. Super Nationella max 2150 cc
    417. Erik Berg
    Jämtlands Mk
    SAAB 99
    Bringåsen Racing
    4. Super Nationella max 2150 cc
    418. Ola Stjernen
    Krokoms MK
    Opel Astra
    4. Super Nationella max 2150 cc
    419. Robin Lundqvist
    Södra Lappmarkens Motorklubb
    BMW E36
    4. Super Nationella max 2150 cc
    420. Leif Olausson
    Bergs MK
    Opel Kadett GSI
    4. Super Nationella max 2150 cc
    421. Erik Halvarsson
    Jmk
    Saab 99
    4. Super Nationella max 2150 cc
    422. Anders Bergström
    Hede MK
    Volvo 240
    4. Super Nationella max 2150 cc
    448. Peter Karlsson
    Jämtlands MK
    BMW 325
    Bringåsen Racing
    4. Super Nationella max 2150 cc
    449. Bengt-Åke Ihrén
    Krokoms MK
    Saab 99
    4. Super Nationella max 2150 cc
    451. Erik Magnusson
    Krokoms MK
    Opel Kadett
    4. Super Nationella max 2150 cc
    500.


    5. Otrimmat 2 wd
    501. Niclas Wolfenstein
    Krokom MK
    VW Golf GTI
    5. Otrimmat 2 wd
    600.


    6. Trimmat 2 wd
    700.


    7. 4 wd

    Antal klass 2= 2
    Antal klass 4= 23
    Antal klass 5= 2
    Antal klass 6= 1
    Antal klass 7= 1

    Antal anmälda= 29

    Tillbaka till översikt av redigering av registrering!

    Tillbaka till översikt av tävlingar!

    Tillbaka till Huvudframsidan.