Administrera förarregistreringar
TP-data Kilafors
E-Post: TP-data ...Dagens datum är 2017-09-23

TP-data hemsida klicka här


    Registrerade förare i Rallycross-SM för bilar

    Tillbaka till översikt av redigering av registrering!

    Förare

    Klubb

    Bil/Anmälare

    Klass

    101. Patrik Ydrefalk
    Laxå Motorklubb
    Toyota Corolla
    1. Supernationell klass 1
    102. Thomas Öhman


    1. Supernationell klass 1
    103. Mikael Sandberg
    Kalix MK
    Ford Fiesta ST
    Team Kalix MK
    1. Supernationell klass 1
    104. Lars Rosendahl
    Films MK
    Volvo S40
    1. Supernationell klass 1
    105. Linus Westman
    Piteå MS
    Toyota Corolla
    1. Supernationell klass 1
    106. Joakim Evertsson
    Lycksele MK
    BMW M3
    1. Supernationell klass 1
    107. Anton Isaksson
    SMK Valdemarsvik
    Ford Fiesta R5
    1. Supernationell klass 1
    108. Simon Claesson
    Skene MS
    BMW 1-serie coupé
    1. Supernationell klass 1
    109. Fredrik Larsson
    MK Speed
    Toyota Corolla
    1. Supernationell klass 1
    110. Jan Eriksson
    Finnskoga MK
    BMW M
    1. Supernationell klass 1
    111. Andreas Hellqvist
    Tomelilla MK
    BMW 330
    1. Supernationell klass 1
    112. Fredrik Avelin
    MSK Hammaren
    Lexus IS200
    1. Supernationell klass 1
    113. Fredrik Tiger
    Kalix MK
    Volvo 240
    A-GLAS I KALIX AB
    1. Supernationell klass 1
    114. Pontus Bjuhr
    Lycksele MK
    Volvo S40
    1. Supernationell klass 1
    115. Daniel Lundh
    MK Team Westom
    Volvo C30
    1. Supernationell klass 1
    116. Kent Jari Olsson
    Films MK
    Volvo S40
    1. Supernationell klass 1
    117. Mikael Eriksson
    Strängnäs AMS
    Porsche 996 RC
    1. Supernationell klass 1
    118. Per Berglund
    Finnskoga MK
    Volvo S40
    1. Supernationell klass 1
    119. Johan Larsson
    Östmark MFF
    Volvo S40
    1. Supernationell klass 1
    120. Jørgen Syversen
    NMK Aremark
    Ford Fiesta MK7
    Syversen Motorsport
    1. Supernationell klass 1
    121. Andreas Israelsson
    Vansbro MK
    Mercedes benz C2400
    Åhls bildelar ab
    1. Supernationell klass 1
    122. Marcus Einarsson
    Östmark MFF
    Volvo 242
    1. Supernationell klass 1
    123. Tom atle Sigfridstad
    NMK Rendalen
    BMW M3
    1. Supernationell klass 1
    124. Petter Jonsson
    Lycksele MK
    Volvo S40
    1. Supernationell klass 1
    125. Stefan åeng
    Lycksele MK
    Lexus Is200
    1. Supernationell klass 1
    126. Emil Öhman
    Tväråns IF
    BMW E82
    Öhmans Motorsport
    1. Supernationell klass 1
    127. Markus Grönningsäter
    NMK Rana
    Hyundai Accent
    1. Supernationell klass 1
    128. Espen Martinsen
    NMK Rana
    Volvo S40 2,4 16V
    1. Supernationell klass 1
    129. Urban Bergström
    TVÄRÅNS IF
    VOLVO V 40
    1. Supernationell klass 1
    201. Mattias Ohlsson
    Bollnäs MK
    BMW M3
    2. SN 2400cc klass 2, TouringCar och Super 1600
    202. Rikard Gustavsson
    Fjärås MK
    Skoda Fabia RX
    Bröderna johansson green team Rx
    2. SN 2400cc klass 2, TouringCar och Super 1600
    203. Philip Gehrman
    MK Kopparberg
    Ford Fiesta MK 7
    Bridgestone Motorsport
    2. SN 2400cc klass 2, TouringCar och Super 1600
    204. Ronny Kingels
    MSK Hammaren
    Seat Toledo
    JH Spårservice AB
    2. SN 2400cc klass 2, TouringCar och Super 1600
    205. Kristofer Karlsson
    Lessebo MK
    Saab 93 sport
    2. SN 2400cc klass 2, TouringCar och Super 1600
    206. Per Berglund
    Finnskoga MK
    Volvo S40
    2. SN 2400cc klass 2, TouringCar och Super 1600
    207. Rasmus Olsson
    Karlskrona AK
    BMW E36
    GULLABO RALLYDÄCK 0486-21851
    2. SN 2400cc klass 2, TouringCar och Super 1600
    208. Emil Nordefjäll
    Fjärås MK
    Skoda Fabia RX
    Bröderna Johansson Green Team RX
    2. SN 2400cc klass 2, TouringCar och Super 1600
    209. Lars-Johan Gummsesson
    SMK Nyköping
    Mercedes C 2,4
    2. SN 2400cc klass 2, TouringCar och Super 1600
    210. Niclas Härdevik Norström
    MSK Hammaren
    Ford Escort RS
    2. SN 2400cc klass 2, TouringCar och Super 1600
    211. Per-Erik Blomkvist
    Msk hammaren
    Ford Fiesta Touringcar
    2. SN 2400cc klass 2, TouringCar och Super 1600
    212. Magnus Envall
    Skövde MK
    Volvo 242
    2. SN 2400cc klass 2, TouringCar och Super 1600
    213. Michael Olander
    MK Team Westom
    Toyota Corolla
    2. SN 2400cc klass 2, TouringCar och Super 1600
    214. Andreas Gunnarsson
    Skene MS
    Volvo 240
    2. SN 2400cc klass 2, TouringCar och Super 1600
    215. Andreas Holm
    SMK Nyköping
    Hyundai I30
    2. SN 2400cc klass 2, TouringCar och Super 1600
    216. Rasmus Carlsson
    SMK Nyköping
    Volvo S40
    HOT ROD HILL RACING
    2. SN 2400cc klass 2, TouringCar och Super 1600
    217. John-Erik Haug
    NMK Fluberg
    Volvo C-30
    2. SN 2400cc klass 2, TouringCar och Super 1600
    218. Marcus Einarsson
    Östmark MFF
    Volvo 242
    2. SN 2400cc klass 2, TouringCar och Super 1600
    219. Jörgen Gustavsson
    Skövde MK
    Volvo S40
    2. SN 2400cc klass 2, TouringCar och Super 1600
    220. Johan Larsson
    Östmar MFF
    Volvo S40
    2. SN 2400cc klass 2, TouringCar och Super 1600
    221. Per Hedestig
    Lycksele Motorklubb
    Peugeot 207
    2. SN 2400cc klass 2, TouringCar och Super 1600
    222. Marcus Höglund
    Finnskoga MK
    Skoda Fabia RX
    2. SN 2400cc klass 2, TouringCar och Super 1600
    223. Daniel Garsten
    Team Westom
    Volvo 480
    2. SN 2400cc klass 2, TouringCar och Super 1600
    224. Jesper Carlsson
    Lycksele MK
    BMW M3
    2. SN 2400cc klass 2, TouringCar och Super 1600
    225. Lars Näsholm
    SMF Sollefteå
    Volvo S40
    2. SN 2400cc klass 2, TouringCar och Super 1600
    226. Mattias Gustavsson
    Karlstad MC-Bil
    Ford Fiesta
    2. SN 2400cc klass 2, TouringCar och Super 1600
    227. Lars Erik Haug
    NMK Fluberg
    Volvo 242
    2. SN 2400cc klass 2, TouringCar och Super 1600
    228. Gustav Johansson
    Mariestad MS
    BMW E36
    2. SN 2400cc klass 2, TouringCar och Super 1600
    229. Patrik Gustafsson
    Laxå MK
    Ford Escort
    2. SN 2400cc klass 2, TouringCar och Super 1600
    230. Stanley Gunnesson
    Stanley Gunnesson
    Volvo s40
    2. SN 2400cc klass 2, TouringCar och Super 1600
    231. Andreas Israelsson
    Vansbro MK
    Mercedes benz C2400
    Åhls bildelar ab
    2. SN 2400cc klass 2, TouringCar och Super 1600
    232. Michael Jons
    Siljan BRC
    Skoda Octavia
    Michael Jons
    2. SN 2400cc klass 2, TouringCar och Super 1600
    240. Carl Borg
    MSK Hammaren
    Volvo 240
    2. SN 2400cc klass 2, TouringCar och Super 1600
    401.


    3. RM 2150
    402.


    3. RM 2150
    403.


    3. RM 2150
    404. Gustav Johansson
    Mariestad MS
    BMW E36
    3. RM 2150
    405. Jens Nilsson
    MK Team Westom
    Volvo 240
    3. RM 2150
    406. Robin Lundqvist
    Södra Lappmarkens MK
    BMW E36
    3. RM 2150
    407. Ola Stjernen
    Krokoms MK
    Opel Astra
    3. RM 2150
    408. Max Rundberg
    Haninge MK
    BMW E36
    3. RM 2150
    409. Magnus Abrahamsson
    Vännäs MK
    BMW E46
    Team ML-Motor
    3. RM 2150
    410. Emil Appelkvist
    Haninge MK
    BMW E36
    3. RM 2150
    411. Björn Nilsson
    Tomelilla MK
    BMW E46
    BN racing
    3. RM 2150
    412. Erno Antikainen
    Skene MS
    BMW E46
    Hagestigs Motorsport
    3. RM 2150
    413. Henrik Andersson
    Finspångs MS
    Opel Ascona B
    www.Elkonsulten.com
    3. RM 2150
    414. Richard Åden
    SMK Nyköping
    BMW E36
    3. RM 2150
    415. Rasmus Karlsson
    SMK Nyköping
    BMW E36
    JP RACING
    3. RM 2150
    416. Göran Tell
    Vännäs MK
    BMW E36
    3. RM 2150
    417. Jens Olofsson
    Lycksele Motorklubb
    BMW E36
    3. RM 2150
    418. Otilia Lindblad
    Lycksele Motorklubb
    Golf 4
    4P Racing Team
    3. RM 2150
    419. Tom Nilsson
    Vimmerby MS
    Volvo 244
    TEAM RACEPAGE WWW.RACEPAGE.ORG
    3. RM 2150
    420. Rickard Olsson
    Karlskrona AK
    BMW E30
    3. RM 2150
    421. Mattias Härnered
    Enköping MK
    Volvo 240
    3. RM 2150
    422. Pär Lidberg
    Piteå Motorsällskap
    BMW E36
    3. RM 2150
    423. Tomas Forslöv
    Skepptuna MK
    SAAB 99
    SOLLENTUNA EMBALLAGEHANTERING AB
    3. RM 2150
    424. Raymond Nilsson
    Stenungsunds MS
    Saab 99
    Team Börjesson Maskin AB
    3. RM 2150
    425. Joakim Hansson
    Skepptuna MK
    Saab 99
    ProjFast Fastigetsutveckling AB
    3. RM 2150
    426. Berthil Hansen
    Laholms MK
    BMW E36
    Hansens Motorsport & Hyrkart I Laholm
    3. RM 2150
    427. Niklas Eriksson
    SMK Örebro
    BMW E36
    3. RM 2150
    429. Oskar Andersson
    Bilklubben Dundret
    BMW E36 328
    JIAB Hyrcenter
    3. RM 2150
    430. Anton Johansson
    Älvsbyns MS
    Volvo 242
    3. RM 2150
    431. Filip Högnelid
    Bilklubben Dundret
    BMW E36
    3. RM 2150
    432. Sofia Lundberg
    Älvsbyns MS
    BMW E30
    3. RM 2150
    433. Felix Gräsvik
    Tväråns IF
    BMW E30
    3. RM 2150
    434. Anton Ekman
    Laxå MK
    BMW E30
    3. RM 2150
    435. Linus Breding
    Torslanda MK
    Volvo 242
    3. RM 2150
    436. Andreas Lund
    Säffle MC
    Volvo 240
    3. RM 2150
    438. Kristian Olsson
    Årjängs MK
    Volvo 242
    junkworx
    3. RM 2150
    439. Johan Palola
    SMK Arboga
    BMW E36
    3. RM 2150
    440. Patrik Albinsson
    Fredriksbergsmk
    Volvo 940
    Åhl s Bildelar AB
    3. RM 2150
    441. Jonas Skoglund
    Finnskoga MK
    SAAB 99
    3. RM 2150
    301.


    4. RC Juniorer max 2150cc/Juniorer max 1600cc
    302.


    4. RC Juniorer max 2150cc/Juniorer max 1600cc
    303.


    4. RC Juniorer max 2150cc/Juniorer max 1600cc
    303. David Hjertberg
    Tväråns IF
    BMW E30
    Norrbottens bildemontering
    4. RC Juniorer max 2150cc/Juniorer max 1600cc
    304. Kevin Eriksson
    SMK Trollhättan
    Opel Astra
    Team Sjuntorps BilTjänst
    4. RC Juniorer max 2150cc/Juniorer max 1600cc
    305. Nathalie Petersson
    SMK Helsningborg
    Audi 80 Cupé
    4. RC Juniorer max 2150cc/Juniorer max 1600cc
    306. Anton Carlsson
    Lycksele MK
    BMW E30
    4. RC Juniorer max 2150cc/Juniorer max 1600cc
    307. Viktor Fahlgren
    Lycksele MK
    BMW E46 Touring
    4. RC Juniorer max 2150cc/Juniorer max 1600cc
    308. Niklas Erlewein
    MK Team Westom
    Volvo 242
    4. RC Juniorer max 2150cc/Juniorer max 1600cc
    309. Anton Eriksson Therus
    MK Team Westom
    BMW E36
    4. RC Juniorer max 2150cc/Juniorer max 1600cc
    310. Joacim Rollving
    Tomelilla MK
    BMW E36
    4. RC Juniorer max 2150cc/Juniorer max 1600cc
    311. Anton Hedlund
    Jokkmokks Motorsällskap
    BMW E 36
    4. RC Juniorer max 2150cc/Juniorer max 1600cc
    312. Edvin lindblad
    Lycksele Motorklubb
    Volvo 240
    4P Racing Team
    4. RC Juniorer max 2150cc/Juniorer max 1600cc
    313. Julia Lundkvist
    Jokkmokks MS
    BMW E82
    4. RC Juniorer max 2150cc/Juniorer max 1600cc
    314. Jesper Cardell
    Säters MK
    Saab 900
    LEGOSERVICE PRODUCTION AB
    4. RC Juniorer max 2150cc/Juniorer max 1600cc
    315. Oscar Hansen
    Laholms MK
    BMW E36
    Hansens Motorsport & Hyrkart I Laholm
    4. RC Juniorer max 2150cc/Juniorer max 1600cc
    316. Rasmus Grönlund
    Skellefteå MS
    Lexus IS200
    4. RC Juniorer max 2150cc/Juniorer max 1600cc
    317. Simon Claesson
    Skene MS
    BMW E36 Coupé
    4. RC Juniorer max 2150cc/Juniorer max 1600cc
    318. Jens Högbom
    Vännäs MK
    BMW E36
    4. RC Juniorer max 2150cc/Juniorer max 1600cc
    319. Linus Andersson
    AMF Årsunda
    Opel Astra
    Team Lumek Motorsport
    4. RC Juniorer max 2150cc/Juniorer max 1600cc
    . Eric Fären
    Götene Motorklubb
    Peugeot 208
    Hansen Talent Development
    5. Supercar
    . Fredrik Tiger
    Kalix MK
    Ford Focus
    5. Supercar
    . Jorma Kalhaapää
    Lakeuen Ua
    Subaru Impreza
    5. Supercar
    . Linus Leise
    Tomelilla MK
    Skoda Fabia Wrc
    5. Supercar
    . Linus Westman
    Piteå MS
    Saab 93
    Eklund Motorsport
    5. Supercar
    . Niclas Grönholm
    Tapua
    Ford Fiesta ST
    Niclas Grönholm
    5. Supercar
    . Per Eklund
    Finnskoga MK
    VW Beetle
    5. Supercar
    . Sebastian Eriksson
    Hagfors MK
    Ford Fiesta ST
    Olsbergsmse AB
    5. Supercar
    . Tomas Andersson
    Orust MS
    BMW 1 Ser
    5. Supercar
    1. Kevin Eriksson
    Motorklubben Speed
    Ford Fiesta ST
    Olsbergs MSE
    5. Supercar
    4. Robin Larsson
    Skene MS
    Audi A1 WRX
    Larsson Jernberg Motorsport
    5. Supercar
    5. Jarle Nytrae
    NMK Bergen
    Volvo C30
    circleX
    5. Supercar
    6. Tom Daniel Tånevik
    NMK Konsmo
    Volvo C30
    Tom Daniel Tånevik
    5. Supercar
    8. Peter Hedström
    Finnskoga MK
    VW Polo
    Hedström Motorsport
    5. Supercar
    9. Christer Dalmans
    Malungs MK
    VW Polo
    Hedström Motorsport
    5. Supercar
    10. Frank Valle
    NMK
    Ford Fiesta
    FRX (Frank Xtreme Racing)
    5. Supercar
    11. Oliver Solberg
    MK Ratten
    Citroen DS3
    5. Supercar
    12. Ada Marie
    NMK Larvik
    VW Beetle
    Eklund Motorsport
    5. Supercar
    14. Frode Holte
    NMK Konsmo
    Hyundai I20
    circleX
    5. Supercar
    16. Oliver Eriksson
    Motorklubben Speed
    Ford Fiesta
    Olsbergsmse AB
    5. Supercar
    17. Mats Öhman
    Tväråns IF
    Ford Fiesta
    Norrbottens Bildemontering AB
    5. Supercar
    19. Magda Andersson
    SMK Hörby
    Volkswagen Polo
    Marklund Motorsport
    5. Supercar
    20. Lars Erik Sörlie
    KNA Indre Ytre Östfold
    Citroen C.4
    Lars Erik Sörlie
    5. Supercar
    30. Ole Kristian Temte
    KNA Eiker
    Citroen C4 RX
    Ole Kristian Temte
    5. Supercar
    47. Ramona Karlsson
    Falköpings MK
    VW Scirocco
    CircleX
    5. Supercar
    48. Lukas Walfridson
    MK Ratten
    Renault Clio
    Helmia Motorsport
    5. Supercar
    50. Stein Egil Jenssen
    NMK Tönsberg
    Ford Focus
    Stein Egil Jenssen
    5. Supercar
    53. Alexander Hvaal
    NMK Grenland
    VW Polo
    Hedström Motorsport
    5. Supercar
    56. Stene Johansen
    NMK Trögstad
    Renault Clio
    5. Supercar
    63. Joachim Hvaal
    NMK Grenland
    Ford Fiesta
    Hedström Motorsport
    5. Supercar
    90. Thomas Bryntesson
    NMK Trögstad
    Ford Fiesta
    JC Raceteknik
    5. Supercar
    91. Ola Fröshaug
    NMK Trögstad
    Ford Fiesta
    JC Raceteknik
    5. Supercar
    95. Andri Öun
    Tartumaa
    Ford Fiesta
    Reinsalu Sport
    5. Supercar
    511. Öivind Finstad
    NMK Drammen
    Skoda Fabia
    5. Supercar
    512. Knut Ove Börseth
    KNA
    Ford Focus
    Drive For Life
    5. Supercar
    513. Rune Höljeneset
    NMK Trysil
    Mitsubishi Lancer EVO6
    5. Supercar
    515. Morten Stensrud
    NMK Grenland
    Peugeot 207 SC
    5. Supercar
    516. Stene Johansen
    NMK Trøgstad
    Renault Clio
    5. Supercar
    599. Tord Linnerud
    NMK
    VW Polo
    5. Supercar
    646. Stian Hafsengen
    NAF Asker og Baerum Motorsport
    Renault Clio
    5. Supercar
    . Daniel Samuelsson
    MK Team Treske
    Super Car Lites
    Team Gunnar Speaker Fridlund
    6. RX 2 (SuperCar Lites)
    . Jonathan Walfridsson
    MK Ratten Torsby
    Super Car Lites Lites
    Helmia Motorsport
    6. RX 2 (SuperCar Lites)
    . Kevin Hansen
    Götene Motorklubb
    Peugeot 208 Supercar Lites
    Kevin Hansen
    6. RX 2 (SuperCar Lites)
    . Paul Blomqvist
    KAK
    Supercar Lites
    6. RX 2 (SuperCar Lites)
    . Reinis Nitiss
    Sports Racing Technologies
    Ford Fiesta Lite
    Sport Racing Technologies
    6. RX 2 (SuperCar Lites)
    3. Oscar Ortfeldt
    Automobile Club DItalia
    Supercar Lites
    Team Fären
    6. RX 2 (SuperCar Lites)
    6. William Nilsson
    KAK
    Supercar Lites
    JC Raceteknik
    6. RX 2 (SuperCar Lites)
    9. Glenn Haug
    NMK Gardermoen
    Ford Lites
    GH Racing Management
    6. RX 2 (SuperCar Lites)
    12. Anders Michalak
    MK Orion
    Ford Lites
    6. RX 2 (SuperCar Lites)
    17. Hampus Rådström
    Östmark Motor o FF
    Ford Lites
    Rådströms Motorsport
    6. RX 2 (SuperCar Lites)
    19. Andreas Bäckman
    Luleå MS
    Ford Lites
    6. RX 2 (SuperCar Lites)
    26. Jessica Bäckman
    Luleå MS
    Ford Lites
    6. RX 2 (SuperCar Lites)
    51. Sandra Hultgren
    SMK Eda
    Supercar Lites
    Olsbergsmse AB
    6. RX 2 (SuperCar Lites)
    52. Simon Olofsson
    SMK Eda
    Supercar Lites
    Olsbergsmse AB
    6. RX 2 (SuperCar Lites)
    55. Alexander Westlund
    Gestrike RT
    Supercar Lites
    6. RX 2 (SuperCar Lites)
    55. Vasiliy Gryazin
    Latvian Automobile Federation
    Ford Fiesta Lites
    Sports Racing Technologies
    6. RX 2 (SuperCar Lites)
    56. Thomas Holmen
    KNA Solör
    Supercar Lites
    6. RX 2 (SuperCar Lites)
    57. Mattias Jirvelius
    SMK Örebro
    Super Car Lites
    6. RX 2 (SuperCar Lites)
    66. Santosh Berggren
    Falköpings MK
    Super Car Lites
    A Berggrens Bilservice i Floby
    6. RX 2 (SuperCar Lites)
    69. Sondre Evjen
    NMK Gol
    Super Car Lites
    JC Raceteknik
    6. RX 2 (SuperCar Lites)
    70. Viktor Johansson
    Tväråns IF
    Supercar Lites
    6. RX 2 (SuperCar Lites)
    71. Tobias Brink
    KAK
    Supercar Lites
    6. RX 2 (SuperCar Lites)
    77. Henrik Krogstad
    KNA Nordvest
    Ford Lites
    JC Raceteknik
    6. RX 2 (SuperCar Lites)
    88. Tejas Hirani
    RVMSC
    Supercar Lites
    Olsbergs MSE
    6. RX 2 (SuperCar Lites)
    89. Andreas Wernersson
    Lidköping KK
    Super Car Lites
    Olsbergs MSE
    6. RX 2 (SuperCar Lites)
    90. Martins Lapins
    ASN Latvia
    Supercar Lites
    6. RX 2 (SuperCar Lites)
    91. Jonathan Walfridsson
    MK Ratten
    Supercar Lites
    Helmia Motorsport
    6. RX 2 (SuperCar Lites)
    94. Tobias Svärd
    MK Orion
    Supercar Lites
    6. RX 2 (SuperCar Lites)
    98. Stein Frederic Akre
    Team Trysil
    Ford Lites
    Team Trysil AS
    6. RX 2 (SuperCar Lites)
    99. Marcus Höglund
    Finnskoga MK
    Super Car Lites
    JC Raceteknik
    6. RX 2 (SuperCar Lites)
    100. Johan Larsson
    Götene MK
    Supercar Lites
    Team Fären
    6. RX 2 (SuperCar Lites)
    101. Emrik Smedberg
    Wäxjö MS
    Supercar Lites
    JC Raceteknik
    6. RX 2 (SuperCar Lites)
    701. Kenneth Johansson
    SMK Helsingborg
    Volvo 140
    7. RC Historisk
    702. Kjell-Åke "Snickarn" Hellkvist
    Dalby MK
    Volvo 142 de luxe
    7. RC Historisk
    703. Jan Johansen
    NMK Traøgstad
    Opel Kadett
    7. RC Historisk
    704. Jan Johansen
    NMK Trøgstad
    Opel Kadett
    7. RC Historisk
    704. Mats Kjellin
    Mats Kjellin
    Volvo 142 Historic Rx
    7. RC Historisk
    705. Helge Jakobsen
    NMK Aurskog-Høland
    VW 1303
    7. RC Historisk
    709. Göran Zamora Lind
    Bollnäs MK
    Volvo 142
    7. RC Historisk
    710. Lars Andren
    Fjärås MK
    Volvo 142
    7. RC Historisk
    711. Frank Sigeskog
    Fjärås MK
    Volvo 142
    7. RC Historisk
    712. Johnny Höglund
    SMK Trollhättan
    Saab 96
    7. RC Historisk
    713. Jimmy Fransén
    Västerås MS
    Volvo 122
    Franséns Åkeri i Västerås
    7. RC Historisk
    714. Anders Klasson
    Älvbygdens MK
    Volvo Amazon
    MA MotorSport
    7. RC Historisk
    715. Tom V. Lervik
    NMK AREMARK
    VW T1
    7. RC Historisk

    Antal klass 1= 29
    Antal klass 2= 33
    Antal klass 3= 39
    Antal klass 4= 20
    Antal klass 5= 40
    Antal klass 6= 32
    Antal klass 7= 13

    Antal anmälda= 206

    Tillbaka till översikt av redigering av registrering!

    Tillbaka till översikt av tävlingar!

    Tillbaka till Huvudframsidan.