Administrera förarregistreringar
TP-data Kilafors
E-Post: TP-data ...Dagens datum är 2017-11-22

TP-data hemsida klicka här


    Registrerade förare i Back-SM för bilar

    Tillbaka till översikt av redigering av registrering!

    Förare

    Klubb

    Bil/Anmälare

    Klass

    104. Greger Jäderberg
    Gestrike RT
    Volvo S40
    1. RC Super Car 2 WD
    107. Mikael Eriksson
    Strängnäs AMS
    Porsche 996 RC
    1. RC Super Car 2 WD
    . Anders Avelin
    MSK Hammaren
    BMW E30
    2. RC Super Car 2 WD, 2400 cc Touring, Super 1600
    . Andreas Israelsson
    Vansbro mk
    Mercedes Benz C2400
    Åhls bildelar ab
    2. RC Super Car 2 WD, 2400 cc Touring, Super 1600
    . Henrik Jansson
    Karlstad Motor Club bil
    BMW M3
    2. RC Super Car 2 WD, 2400 cc Touring, Super 1600
    202. Henrik Flodin
    SMK Hälsinge
    Volvo S40
    Bilbolaget Lastvagnar Persson & Co
    2. RC Super Car 2 WD, 2400 cc Touring, Super 1600
    203. Håkan Holmkvist
    Gestrike Racing Team
    BMW M3
    Katalysatoråtervinning
    2. RC Super Car 2 WD, 2400 cc Touring, Super 1600
    204. Ronny Kingels
    MSK Hammaren
    Volvo 240
    JH Spårservice AB
    2. RC Super Car 2 WD, 2400 cc Touring, Super 1600
    205. Andreas Sundh Sjöström
    Nybro AC
    Volvo 242
    2. RC Super Car 2 WD, 2400 cc Touring, Super 1600
    207. Daniel Bååth
    Gestrike Racing Team
    Opel Kadett GTE
    2. RC Super Car 2 WD, 2400 cc Touring, Super 1600
    208. Mikael Johansson
    Lima MS
    BMW E36
    2. RC Super Car 2 WD, 2400 cc Touring, Super 1600
    209. Patrick Wiik
    MSK Hammaren
    Opel Ascona
    Jh spaårservice
    2. RC Super Car 2 WD, 2400 cc Touring, Super 1600
    211. Per-Erik Blomkvist
    Msk hammaren
    Ford Fiesta Touringcar
    2. RC Super Car 2 WD, 2400 cc Touring, Super 1600
    . Robert Färm
    SMK Dala Falun
    VW Golf MK3
    3. Rallybilar 2 wd
    . Torbjörn Johansson
    Tjust mk
    OPEL ASCONA B
    3. Rallybilar 2 wd
    301. Oskar Sundell
    Sandvikens MK
    BMW M3
    3. Rallybilar 2 wd
    302. Jimmy Holmkvist
    Gestrike Racing Team
    Volvo 940
    Katalysatoråtervinning
    3. Rallybilar 2 wd
    303. Mikael Lundberg
    SMK Gävle
    VW Golf
    3. Rallybilar 2 wd
    304. Linus Svensson
    Gullabo RC
    SAAB 9-3T
    3. Rallybilar 2 wd
    307. Göran Lillen Andersson
    Tjust MK
    Volvo 740
    3. Rallybilar 2 wd
    310. Ulf Wauge
    SMK Arboga
    Opel Ascona
    Uffes Gräv & Transport AB
    3. Rallybilar 2 wd
    311. Tobias Söderqvist
    AMF Årsunda
    Volvo 940
    Tractive AB
    3. Rallybilar 2 wd
    314. Tomas Lövdahl
    Höglandets MS
    Volvo 240
    3. Rallybilar 2 wd
    315. Nils strömgren
    Fagersta MK
    Volvo 240
    3. Rallybilar 2 wd
    355. Martin Holmgren
    Borlänge MK
    Ford Escort MK2
    3. Rallybilar 2 wd
    401. Martin Jonsson
    Woxnadalens MK
    Opel Kadett GSI
    4. RC max 2150 cc
    424. Henrik Sjöberg
    Ljungby MK
    BMW E36
    Sjöberg Motorsport
    4. RC max 2150 cc
    708. Elisabet Pettersson
    Fagersta MK
    Volvo 940
    52. Rallybilar gr F & Voc
    5203. Mats Hellkvist
    Hallsbergs MK
    Volvo 240
    52. Rallybilar gr F & Voc
    . Viktor Nilsson
    Tjust MK
    VW New Beetle
    53. Rallybilar gr E
    5202. Katriina Hellström
    Teknis MC
    Volvo 940
    53. Rallybilar gr E
    5301. Roger Andersson
    Ludvika MS
    Ford Escort
    53. Rallybilar gr E

    Antal klass 1= 2
    Antal klass 2= 11
    Antal klass 3= 12
    Antal klass 4= 2

    Antal anmälda= 32

    Tillbaka till översikt av redigering av registrering!

    Tillbaka till översikt av tävlingar!

    Tillbaka till Huvudframsidan.