Administrera förarregistreringar
TP-data Kilafors
E-Post: TP-data ...Dagens datum är 2018-08-19

TP-data hemsida klicka här


    Registrerade förare i Svealandscupen

    Tillbaka till översikt av redigering av registrering!

    Förare

    Klubb

    Bil/Anmälare

    Klass

    101.


    1. Supernationell
    102.


    1. Supernationell
    103. Fredrik Avelin
    MSK Hammaren
    Lexus IS200
    1. Supernationell
    104. Janne Eriksson
    Finnskoga MK
    BMW 46
    1. Supernationell
    105. Per-Erik Blomkvist
    MSK Hammaren
    Volvo S40
    1. Supernationell
    110. Roland Larsamo
    Krokoms Mk
    BMW M3 V8
    1. Supernationell
    114. Joacim Rollving
    Västerås MS
    Ford Fiesta
    1. Supernationell
    201. Niclas Härdevik Norström
    MSK Hammaren
    Ford Escort RS
    2. 2400
    202. Rasmus Olsson
    Karlskrona AK
    BMW E87
    2. 2400
    203.


    2. 2400
    205. Rasmus Carlsson
    SMK Nyköping
    Volvo S40
    HOT ROD HILL RACING
    2. 2400
    206. Simon Claesson
    Skene MS
    Volvo S40
    2. 2400
    207. Emil Appelkvist
    Haninge MK
    Skoda Fabia
    HANINGE CAMPSERVICE
    2. 2400
    208. Mattias Ohlsson
    Bollnäs MK
    BMW M3
    2. 2400
    209. Ronny Kingels
    MSK Hammaren
    Seat Toledo
    2. 2400
    210. Kjell Pettersson
    SMK Nyköping
    Hyundai I30
    2. 2400
    211. John-Erik Haug
    NMK Flubergj
    VOLVO C-302
    2. 2400
    212. Lars-Johan Gummsesson
    SMK Nyköping
    Mercedes C 2,4
    2. 2400
    213. Gustav Johansson
    Mariestads MS
    BMW E36
    2. 2400
    214. Marcus Einarsson
    Östmark MFF
    Volvo 242
    2. 2400
    215. Lars Bodin
    MK Team Treske
    Subaru Impreza RX
    2. 2400
    216. Martin Ekspjuth
    Piteå MS
    Subaru Impreza
    Cramo / Ekspjuth Motorsport
    2. 2400
    217. Mathias Jansson
    Mathias Jansson
    Volvo S40
    2. 2400
    219. Jörgen Gustavsson
    Skövde MK
    Volvo S40
    2. 2400
    221. Per Berglund
    Finnskoga MK
    Volvo S40
    2. 2400
    222. Jimmy Bengtsson
    Vara MK
    Volvo PV
    2. 2400
    223. Lars Näsholm
    Lars Näsholm
    Volvo S40
    2. 2400
    224. Rasmus Karlsson
    SMK Nyköping
    Ford Escort
    2. 2400
    225. Johan Larsson
    MK Team Westom
    Volvo S40
    2. 2400
    226. Michael Jons
    Siljan BRC
    Skoda Octavia
    2. 2400
    227. Andreas Israelsson
    Vansbro MK
    BMW M3
    2. 2400
    228. Kristofer Karlsson
    Lessebo MK
    Saab 93
    2. 2400
    229. Ola Thyllman
    Härjedalens AK
    Opel Vectra
    2. 2400
    230. Magnus Envall
    Skövde Mk
    Volvo 242
    2. 2400
    231. Per Scott
    MK Team Westom
    Peugeot 207
    2. 2400
    232. Henrik Ekström
    Säffle MC
    Volvo 440
    2. 2400
    233. Stanley Gunnesson
    fjärås mk
    Volvo s40
    2. 2400
    234. Robin Nord
    Skövde MK
    Peugeot 207
    2. 2400
    238. Anders Johansson
    Team Mikro BSK
    BMW 120
    2. 2400
    239. Daniel Garsten
    Team Westom
    Volvo 480
    2. 2400
    243. Leo Ivarsson
    Kungsbacka MA
    Volvo Pv
    2. 2400
    244. Rasmus Berggren
    Tomelilla MK
    Ford Focus
    Buhres Motorsport
    2. 2400
    301.


    3. Rallycross standard
    302.


    3. Rallycross standard
    303.


    3. Rallycross standard
    401.


    4. 2150
    402.


    4. 2150
    403. Robin Lundqvist
    Södra Lappmarkens MK
    BMW E36
    4. 2150
    404. Erno Antikainen
    Skene MS
    BMW E30
    Hagestigs Motorsport
    4. 2150
    405. Marcus Silfors
    MK Team Westom
    BMW E36
    Marcus Silfors
    4. 2150
    406. Björn "Putte" Alvarsson
    Vadstena RRC
    Porsche 944
    4. 2150
    407. Johan Uhr
    AMF Årsunda
    Opel Kadett
    Team Lumek Motorsport
    4. 2150
    408. Niklas Eriksson
    SMK Örebro
    BMW E36
    4. 2150
    409. Andreas Lund
    Säffle MC
    Volvo 240
    4. 2150
    410. Jesper Jäder
    Gestrike RT
    Volvo 240
    4. 2150
    413. Marius Tangen
    MK Team Westom
    Saab 900
    4. 2150
    414. Nathalie Petersson
    SMK Helsingborg
    Audi 80 coupe
    Team Prevex
    4. 2150
    415. Kristian Olsson
    Årjängs MK
    Volvo 242
    JUNKWORKS
    4. 2150
    417. Rickard Olsson
    Karlskrona AK
    Bmw E30
    4. 2150
    418. Tom Nilsson
    Vimmerby MS
    Volvo 244
    TEAM RACEPAGE WWW.RACEPAGE.ORG
    4. 2150
    419. Mattias Härnered
    Enköping MK
    Volvo 240
    4. 2150
    420. Johan Palola
    SMK Arboga
    BMK E36
    4. 2150
    421. Richard Åden
    SMK Nyköping
    BMW E36
    4. 2150
    424. Tomas Olsson
    Borlänge MK
    Volvo 240
    4. 2150
    425. Anton Eriksson Therus
    MK Team Westom
    BMW E36
    4. 2150
    429. Kim Ståhl
    Laxå MK
    Volvo 242
    4. 2150
    433. Peter Ohlsson
    Team Mikro BSK
    Saab 900
    4. 2150
    435. Per Nystedt
    Strängnäs AMS
    Mazda RX-8
    4. 2150
    436. Oskar Rosén
    Gestrike RT
    Opel Astra
    4. 2150
    437. Jörgen van den Berg
    SMK Trollhättan
    Saab 900cc
    KRT
    4. 2150
    438. Marcus Silfors
    MK Team Westom
    BMW E36
    4. 2150
    439. Lars Bodin
    MK Team Treske
    Porsche 964 rotary
    4. 2150
    440. Kristofer Olsson
    Årjängs MK
    Volvo 242
    JUNKWORX
    4. 2150
    441. Niklas Erlewein
    Team Westom
    Volvo 240
    4. 2150
    442. Kim Martinsson
    Karlstad Mototklubb
    Opel Kadett
    4. 2150
    443. Tomas Forslöv
    Skepptuna MK
    SAAB 99
    SOLLENTUNA EMBALLAGEHANTERING AB
    4. 2150
    444. Mikael Andersson
    Östgöta Bilsportförening
    Volvo 240
    TEAM "KORVGUBBEN" MOTORSPORT
    4. 2150
    445. Linus Andersson
    AMF Årsunda
    Opel Astra
    Team Lumek Motorsport
    4. 2150
    446. Henrik Edberger
    Laxå MK
    Saab 900
    4. 2150
    447. Anders Hansson
    Skillingaryds MK
    Volvo 240
    Hejdu Hejdu Racing
    4. 2150
    448. Rasmus Strömberg
    Laxå MK
    volvo 240
    4. 2150
    449. Eddie Gilberg
    Gestrike RT
    Saab 99
    Team Lumek Motorsport
    4. 2150
    450. Niklas Björse
    Västerås motorsälskap
    BMW E36
    4. 2150
    451. Johnny Algothsson
    SMK Nyköping
    VW 1302
    4. 2150
    452. Fredrik Lindström
    SMK Trollhättan
    Saab 99
    4. 2150
    453. Daniel Klasson
    Älvbygdens MK
    VW 1500s
    4. 2150
    454. Jesper Nilsson
    Finspångs MS
    Saab 900
    4. 2150
    455. Joakim Stenström
    Varbergs MK
    Saab 900
    4. 2150
    456. Johan Wickelgren
    Smak Trollhättan
    Saab 900
    4. 2150
    457. Henrik Sjöberg
    Ljungby MK
    BMW E36
    Sjöberg Motorsport
    4. 2150
    458. Peter Fransson
    Vimmerby ms
    vw 1303
    4. 2150
    459. Christian Karlsson
    Vimmerby MS
    VW 1303
    4. 2150
    461. Tobias Wigeborn
    Alingsås MK
    Volvo 242
    4. 2150
    462. Henrik Edberger
    Laxå Motorklubb
    Saab 900
    4. 2150
    304. Kevin Eriksson
    SMK Trollhättan
    BMW E46
    Sjuntorp biltjänst AB
    6. Juniorer 2150
    309. Daniel Blomqvist
    Säffle MC
    Opel Kadett
    6. Juniorer 2150
    310. Jonathan Rosborg
    Enköpings MK
    Volvo 240
    6. Juniorer 2150
    312. Oskar Björk
    Säffle MC
    Volvo 240
    6. Juniorer 2150
    313. Linus Björk
    Säffle MC
    Volvo 240
    6. Juniorer 2150
    314. Klara Andersson
    SMK Hörby
    BMW 120
    6. Juniorer 2150
    315. Linus Andersson
    AMF Årsunda
    Opel Astra
    Team Lumek Motorsport
    6. Juniorer 2150
    317. Emil Hultenius
    Jönköpings Motorklubb
    Saab 99
    Gullabo rallydäck 0486-21851
    6. Juniorer 2150
    318. Jesper Cardell
    Säters MK
    Saab 900
    6. Juniorer 2150
    319. Emil Persson
    Ludvika MS
    Opel Ascona B
    6. Juniorer 2150
    601.


    6. Juniorer 2150
    602.


    6. Juniorer 2150
    603.


    6. Juniorer 2150
    701.


    7. RC Historisk
    702.


    7. RC Historisk

    Antal klass 1= 7
    Antal klass 2= 35
    Antal klass 3= 3
    Antal klass 4= 49
    Antal klass 6= 13
    Antal klass 7= 2

    Antal anmälda= 109

    Tillbaka till översikt av redigering av registrering!

    Tillbaka till översikt av tävlingar!

    Tillbaka till Huvudframsidan.