Administrera förarregistreringar
TP-data Kilafors
E-Post: TP-data ...Dagens datum är 2018-08-19

TP-data hemsida klicka här


    Registrerade förare i Back-SM för bilar

    Tillbaka till översikt av redigering av registrering!

    Förare

    Klubb

    Bil/Anmälare

    Klass

    4. Lars Englund
    Kaix MK
    Porsche 996 GT 3
    1. Supernationell
    105. Per-Erik Blomkvist
    MSK Hammaren
    Volvo S40
    1. Supernationell
    133. Fredrik Avelin
    MSK Hammaren
    Lexus IS200
    1. Supernationell
    150. Tommy Edberg
    Krokoms MK
    VW Corrado
    1. Supernationell
    151. Stefan Åeng
    Lycksele MK
    Lexus IS200
    1. Supernationell
    152. Kent-Jari Olsson
    Films MK
    Volvo S40
    1. Supernationell
    153. Marcus Naessen
    SMK Nyköping
    Volvo S40
    1. Supernationell
    . Håkan Wisti
    Fagersta Mk
    Volvo 240
    2. 2400
    . Rasmus Berggren
    Tomelilla MK
    Ford Focus
    Buhres Motorsport
    2. 2400
    201. Henrik Flodin
    SMK Hälsinge
    Volvo S40
    Bilbolaget Lastvagnar Persson & co AB
    2. 2400
    203. Patrick Wiik
    MSK Hammaren
    Opel Ascona
    2. 2400
    204. Greger Jäderberg
    Gestrike Racing Team
    Volvo S40
    2. 2400
    206. Anders Avelin
    MSK Hammaren
    BMW E30
    2. 2400
    208. Mattias Ohlsson
    Bollnäs MK
    BMW M3
    2. 2400
    209. Ronny Kingels
    MSK Hammaren
    Seat Toledo
    2. 2400
    210. Kjell Pettersson
    SMK Nyköping
    Hyundai I30
    2. 2400
    211. Niclas Härdevik Norström
    MSK Hammaren
    Ford Escort RS
    2. 2400
    227. Andreas Israelsson
    Vansbro MK
    BMW M3
    2. 2400
    240. Daniel Bååth
    Gestrike RT
    Opel Kadett GT/E
    2. 2400
    242. Robert Morell
    Gestrike Racing Team
    Volvo 242
    Katalysatoråtervinning
    2. 2400
    245. Carl-GustavAndersson
    Films MK
    Volvo S40
    2. 2400
    246. Carlborg
    M S K Hammaren
    Volvo 240
    2. 2400
    248. Henrik Jansson
    Karlstad Motor Club bil
    BMW M3
    2. 2400
    249. Joakim Selldén
    Nyhyttans RT MK
    Volvo 360
    Joakim Selldén
    2. 2400
    250. Andreas Sjöström
    Nybro AC
    Volvo 242
    2. 2400
    251. Mathias Jansson
    Rasbo MK
    Volvo S40
    2. 2400
    252. Anders Sjöbom
    MK Nordjämten
    Volvo S40
    2. 2400
    253. Daniel Gillberg
    SMK Arboga
    BMW M3
    2. 2400
    254. Anders Stenbäcken
    Kinds Mk
    Volvo Pv
    2. 2400
    255. Håkan Wisti
    Fagersta MK
    Volvo 242
    2. 2400
    . Ulf Wauge
    Smk Arboga
    Opel Ascona
    3. Rallybilar 2 wd
    302. Jimmy Holmkvist
    Gestrike Racing Team
    Volvo 940
    Katalysatoråtervinning
    3. Rallybilar 2 wd
    303. Mikael Lundberg
    SMK Gävle
    VW Golf
    3. Rallybilar 2 wd
    304. Göran Lillen Andersson
    Tjust Motorklubb
    Volvo 740
    3. Rallybilar 2 wd
    306. Henry Nilsson
    BK Dundret
    VW Golf
    3. Rallybilar 2 wd
    307. Robert Ferm
    SMK Dala Falun
    VW Golf
    3. Rallybilar 2 wd
    308. Håkan Nilsson
    Timrå MK
    Volvo 240
    3. Rallybilar 2 wd
    309. Ulf Andersson
    Film MK
    Opel Manta B
    3. Rallybilar 2 wd
    310. Rasmus Lindberg
    Norbergs MC
    Seat Ibiza
    3. Rallybilar 2 wd
    311. Mikael Ekman
    Oskarshamns RRC
    Seat Ibiza
    3. Rallybilar 2 wd
    312. Mikael Westling
    Hofors MS
    Volvo 940
    3. Rallybilar 2 wd
    313. Göran Westling
    Borlänge MK
    Volvo 940
    3. Rallybilar 2 wd
    330. Tommy Malmström
    Rasbo MK
    Volvo 242
    3. Rallybilar 2 wd
    331. Ulf Wauge
    SMK Arboga
    Opel Ascona
    3. Rallybilar 2 wd
    333. Lars Davidsson
    Enköpings MK
    Renault Alpine
    3. Rallybilar 2 wd
    334. Tommy Andersson
    SMK Hörby
    BMW M3
    3. Rallybilar 2 wd
    335. Magnus Karlsson
    Norrköpings MK
    Saab 9-3
    3. Rallybilar 2 wd
    336. Johan Eriksson
    Ludvika MS
    SAAB 9-3T
    R-Sport Sweden
    3. Rallybilar 2 wd
    341. Tommy Nilsson
    Karlstad MC Bil
    Ford Escort
    3. Rallybilar 2 wd
    342. Christer Nilsson
    Sandvikens MK
    Opel Ascona B
    3. Rallybilar 2 wd
    344. Tommy Målarn Sjödin
    SHRA Sundsvall
    Ford Escort MK 1
    3. Rallybilar 2 wd
    345. Mikael Persson
    SMK Sudsvall
    Opel Ascona B
    3. Rallybilar 2 wd
    347. Håkan Holmkvist
    Gestrike Racing Team
    Volvo 940
    Katalysatoråtervinning
    3. Rallybilar 2 wd
    349. Per Grubb
    Fagersta MK
    BMW 325 E36
    3. Rallybilar 2 wd
    350. Tony Rämsten
    Gnesta MK
    Opel Astra
    3. Rallybilar 2 wd
    351. Michael Svärdh
    SMK Nyköping
    VW Golf
    MECA NYKÖPING
    3. Rallybilar 2 wd
    352. Morgan Sörensson
    MK Kopparberg
    Opel Ascona B Opel Ascona B
    3. Rallybilar 2 wd
    360. Jonas Edlund
    Ilsbo mk
    Volvo 244
    3. Rallybilar 2 wd
    361. Rune Grafström
    Örnsköldsviks Rallyklubb
    VW Golf
    HECO
    3. Rallybilar 2 wd
    362. Fredrik Borg
    SMK Hälsinge
    Volvo 940
    Välsta bildemontering ab
    3. Rallybilar 2 wd
    363. Jacob Enström
    Fredriksbergs MK
    Volvo 940
    AD BUTIK VANSBRO
    3. Rallybilar 2 wd
    364. Johan Dahl
    SMK Arboga
    Opel Kadett GTE
    3. Rallybilar 2 wd
    365. Joachim Nilsson
    SMK Arboga
    Toyota Corolla
    3. Rallybilar 2 wd
    366. Christoffer Haglund
    SMK Nyköping
    Volvo 940
    JP Racing
    3. Rallybilar 2 wd
    367. Jan Flyngen
    Kolsva MS
    Saab V4
    3. Rallybilar 2 wd
    368. Kjell-Åke Svensson
    Kolsva MS
    Volvo PV 544
    3. Rallybilar 2 wd
    369. Tomas Lången Pettersson
    Grangärde RRC
    FORD Escort MK2
    TRACTIVE AB
    3. Rallybilar 2 wd
    370. Marcus Naessen
    SMK Nyköping
    Volvo 244
    3. Rallybilar 2 wd
    371. Peter Johansson
    SMK Nyköping
    Volvo 240
    JP Racing
    3. Rallybilar 2 wd
    372. Thomas Wiberg
    SMK Dala Falun
    Saab 900
    3. Rallybilar 2 wd
    373. Göran Sund
    Fagersta MK
    BMW 325
    3. Rallybilar 2 wd
    374. Henrik Oscarson
    MSK Hammaren
    Saab 9-3SS
    3. Rallybilar 2 wd
    375. Eric Johansson
    SMK Nyköping
    Volvo 940
    3. Rallybilar 2 wd
    376. Jörgen Torlamb
    Tjust MK
    Opel Ascona
    3. Rallybilar 2 wd
    377. Hans Thunström
    SMK Nyköping
    Saab 99
    3. Rallybilar 2 wd
    378. Dick Larsson
    Rasbo MK
    Volvo 240
    3. Rallybilar 2 wd
    379. Robin Brandel
    Rasbo MK
    BMW 325
    3. Rallybilar 2 wd
    380. Leo Ivarsson
    Leo Ivarsson
    Volvo 242
    3. Rallybilar 2 wd
    424. Tomas Olsson
    Borlänge MK
    Volvo 240
    4. 2150
    439. Lars Bodin
    MK Team Treske
    Porsche 964 rotary
    4. 2150
    440. Patrik Albinsson
    Fredriksbergs MK
    Volvo 940
    4. 2150
    444. Johan Schilström
    Västerås MS
    Volvo PV
    4. 2150
    449. Mikael Nyrönen
    Småbacka MK
    VW Golf MK1
    4. 2150
    454. Sara Ekholm Abrahamsson
    Linköpings Motorsällskap
    Saab 99
    4. 2150
    456. Robert Bergvik
    Ljusdals MS
    Opel Corsa B
    4. 2150
    457. Micke Gullinder
    SMK Sundsvall
    Volvo 242
    4. 2150
    461. Peter Ohlsson
    Team Mikro BSK
    Saab 900
    4. 2150
    462. Mattias Lindqvist
    Oskarshamns RRC
    Saab 900
    4. 2150
    463. Pontus Hulting
    SMK Nyköping
    VW Golf MK ll
    JP Racing
    4. 2150
    464. Jonas Skoglund
    Finnskoga MK
    SAAB 99
    4. 2150
    465. Patrik Ekman
    Oskarshamns RRC
    Opel Astra
    4. 2150
    466. Markus Jonsson
    Woxnadalens MK
    Mazda RX7
    4. 2150
    467. Romas Mazvilis
    MSK Hammaren
    Volvo 242
    4. 2150
    468. Peter Lundgren
    MSK Hammaren
    Opel Ascona
    4. 2150
    469. Emil Persson
    Ludvika MS
    Volvo 940
    4. 2150
    480. Jesper Cardell
    Säters MK
    Saab 900
    4. 2150
    5101. Stefan Annala
    Kolsva MS
    Mazda 323
    51.Rallybilar 4 WD Turbo
    5102. Johnny Andersson
    SMK Hedemora
    Ford Fiesta R5
    R-SPORT SWEDEN
    51.Rallybilar 4 WD Turbo
    5103. Fredrik Alsdal
    SMK Arboga
    Skoda Fabia
    Nilsson Motor i Arboga
    51.Rallybilar 4 WD Turbo
    5104. Robert Blomberg
    SMK Trollhättan
    Mitsubishi R5
    51.Rallybilar 4 WD Turbo
    706. Magnus Lövgren
    Sandvikens MK
    Peugeot 206 GTI
    52. Rallybilar gr F & Voc
    5203. Katriina Hellström
    Teknis MC
    Volvo 940
    52. Rallybilar gr F & Voc
    5204. Hans Bergman
    Degerfors RC
    VOLVO 940
    Hans Bergman
    52. Rallybilar gr F & Voc
    5205. Jan Jonsson
    Mora MK
    Volvo 850
    52. Rallybilar gr F & Voc
    5206. Elisabet Pettersson
    Fagersta MK
    BMW 320 i
    52. Rallybilar gr F & Voc
    5207. Marcus Henriksson
    Hällefors MK
    Volvo 940
    52. Rallybilar gr F & Voc
    5208. Simon Olsson
    Vännäs MK
    Volvo 940
    52. Rallybilar gr F & Voc
    5209. Nils Strömgren
    Fagersta MK
    BMW 320 i
    52. Rallybilar gr F & Voc
    5210. Hans-Erik Karning
    Kolsva MS
    Volvo 242
    52. Rallybilar gr F & Voc
    5304. Jörgen Joons
    Skutskärs MS
    Toyota Corolla
    53. Rallybilar gr E
    5305. Erika Söderman
    Mora MK
    Opel Astra
    53. Rallybilar gr E
    5306. Mikael Söderholm
    SHRA Östersund
    Chevrolet Camaro
    53. Rallybilar gr E
    5307. Mikael Elofsson
    Eskilstuna MK
    VW GOLF MK 1
    53. Rallybilar gr E
    702. Kjell-Åke "Snickarn" Hellkvist
    Dalby MK
    Volvo 142 de luxe
    7. Historisk Rallycross
    704. Mats Kjellin
    Ljusdals MS
    Volvo 142 Historic Rx
    7. Historisk Rallycross
    705. Helge Jakobsen
    NMK Aurskog-Høland
    VW 1303 RS
    7. Historisk Rallycross
    710. Lars Andren
    Fjärås MK
    Volvo 142
    7. Historisk Rallycross
    718. Lars Rosendal
    Films MK
    Volvo PV
    7. Historisk Rallycross
    719. Jimmy Franzén
    Västerås Motorsällskap
    Volvo Amason
    7. Historisk Rallycross
    41. Janne Blom
    Finspångs MS
    Volvo PV
    11. Klassiska Sprint o Back Cupen -65
    42. Anders Levin
    MK Team Westom
    Volvo Amazon
    11. Klassiska Sprint o Back Cupen -65
    43. Hans Åke Söderqvist
    Norbergs MC
    BMC Cooper S
    11. Klassiska Sprint o Back Cupen -65
    44. Rolf Norlin
    MSK Hammaren
    Volvo Amazon
    11. Klassiska Sprint o Back Cupen -65
    46. Bo Rönnbäck
    Östernärke RMC
    Ford Starliner
    Bo Rönnbäck
    11. Klassiska Sprint o Back Cupen -65
    47. Joakim Rönnbäck
    Östernärke RMC
    Ford Falcon
    11. Klassiska Sprint o Back Cupen -65
    49. Lennart Andersson
    Ludvika MS
    Renault gordini
    11. Klassiska Sprint o Back Cupen -65
    50. Lars Larsson
    MK Kopparberg
    VW 1500 S
    11. Klassiska Sprint o Back Cupen -65
    51. Karl-Bertil Ling
    Kolsva MS
    Ford Falcon Futura Sprint
    11. Klassiska Sprint o Back Cupen -65
    52. Göte Nygren
    MK Kopparberg
    Saab Monte Carlo
    11. Klassiska Sprint o Back Cupen -65
    53. Ola Eklund
    Västerås MS
    Volvo PV544
    Carfix rally team
    11. Klassiska Sprint o Back Cupen -65
    60. Jonas Larsson
    SMK Vingåker
    Volvo 142
    12. Historiska Sprint o Back Cupen 66-74
    65. Jan Flyngen
    Kolsva MS
    Saab V4
    12. Historiska Sprint o Back Cupen 66-74
    80. Dick Larsson
    Rasbo MK
    Volvo 240
    13. Historiska Sprint o Back Cupen 75-81
    82. Per-Erik Sköldin
    SMK Vingåker
    Volvo 244
    13. Historiska Sprint o Back Cupen 75-81
    83. Stefan Nilsson
    MSK Hammaren
    Volvo Rsport 242
    JH SPÅRSERVICE AB
    13. Historiska Sprint o Back Cupen 75-81
    88. Johan Dahl
    SMK Arboga
    Opel Kadett GTE
    13. Historiska Sprint o Back Cupen 75-81
    89. Morgan Sörensson
    MK Kopparberg
    Opel ascona b Opel ascona b
    13. Historiska Sprint o Back Cupen 75-81
    90. Hampus Hulting
    SMK Nyköping
    Opel Ascona B
    JP Racing
    13. Historiska Sprint o Back Cupen 75-81
    91. Peter Johansson
    SMK Nyköping
    Volvo 240
    JP Racing
    13. Historiska Sprint o Back Cupen 75-81
    92. Anders Frisk
    SMK Sala
    Volvo 244
    13. Historiska Sprint o Back Cupen 75-81
    93. Mikael Frisk
    Västerås MS
    Volvo 244
    13. Historiska Sprint o Back Cupen 75-81

    Antal klass 1= 7
    Antal klass 2= 23
    Antal klass 3= 48
    Antal klass 4= 18
    Antal klass 7= 6
    Antal klass 11= 11
    Antal klass 12= 2

    Antal anmälda= 141

    Tillbaka till översikt av redigering av registrering!

    Tillbaka till översikt av tävlingar!

    Tillbaka till Huvudframsidan.