Administrera förarregistreringar
TP-data Kilafors
E-Post: TP-data ...Dagens datum är 2018-08-19

TP-data hemsida klicka här


    Registrerade förare i Svenska sprint-serien

    Tillbaka till översikt av redigering av registrering!

    Förare

    Klubb

    Bil/Anmälare

    Klass

    103. Fredrik Avelin
    MSK Hammaren
    Lexus IS200
    1. RC Super Nationella 2 WD
    105. Per-Erik Blomkvist
    MSK Hammaren
    Volvo S40
    1. RC Super Nationella 2 WD
    110. Roland Larsamo
    Krokoms MK
    BMW M3 V8
    1. RC Super Nationella 2 WD
    114. Joacim Rollving
    Västerås Motorsällskap
    Ford Fiesta
    1. RC Super Nationella 2 WD
    150. Tommy Edberg
    Krokoms MK
    VW Corrado
    1. RC Super Nationella 2 WD
    153. Marcus Naessen
    SMK Nyköping
    Volvo S40
    1. RC Super Nationella 2 WD
    201. Niclas Härdevik Norström
    MSK Hammaren
    Ford Escort RS
    2. RC Super Nationella max 2400 cc
    203. Patrick Wiik
    MSK Hammaren
    Opel Ascona
    2. RC Super Nationella max 2400 cc
    203. Patrick Wiik
    MSK Hammaren
    Opel Ascona
    2. RC Super Nationella max 2400 cc
    204. Greger Jäderberg
    Gestrike Racing Team
    Volvo S40
    Gestrike Racing Team
    2. RC Super Nationella max 2400 cc
    206. Anders Avelin
    MSK Hammaren
    BMW E 30
    2. RC Super Nationella max 2400 cc
    207. Emil Appelkvist
    Haninge MK
    Skoda Fabia
    HANINGE CAMPSERVICE
    2. RC Super Nationella max 2400 cc
    209. Ronny Kingels
    MSK Hammaren
    Seat Toledo
    2. RC Super Nationella max 2400 cc
    210. Kjell Pettersson
    SMK Nyköping
    Hyundai I30
    2. RC Super Nationella max 2400 cc
    213. Gustav Johansson
    Mariestads MS
    BMW E36
    2. RC Super Nationella max 2400 cc
    217. Mathias Jansson
    Mathias Jansson
    Volvo S40
    2. RC Super Nationella max 2400 cc
    240. Daniel Bååth
    Gestrike RT
    Opel Kadett GT/E
    2. RC Super Nationella max 2400 cc
    241. Stefan Lindberg
    Borlänge Motorklubb
    Volvo 242
    2. RC Super Nationella max 2400 cc
    242. Robert Morell
    Gestrike Racing Team
    Volvo 242
    Katalysatoråtervinning
    2. RC Super Nationella max 2400 cc
    243. Anders Sjöbom
    MK Nordjämten
    Volvo S40
    2. RC Super Nationella max 2400 cc
    244. Henrik Sjöbom
    MK Nordjämten
    Volvo S40
    2. RC Super Nationella max 2400 cc
    245. Carl-Gustav Andersson
    Films MK
    Volvo S40
    2. RC Super Nationella max 2400 cc
    246. Carlborg
    MSK Hammaren
    Volvo 240
    2. RC Super Nationella max 2400 cc
    247. Stefan Axelsson
    Nalovardo Racing Club
    Ford Escort RS
    2. RC Super Nationella max 2400 cc
    248. Henrik Jansson
    Karlstad Motor Club bil
    BMW M3
    2. RC Super Nationella max 2400 cc
    249. Joakim Selldén
    Nyhyttans RT MK
    Volvo 360
    Joakim Selldén
    2. RC Super Nationella max 2400 cc
    250. Andreas Sjöström
    Nybro AC
    Volvo 242
    2. RC Super Nationella max 2400 cc
    251. Mathias Jansson
    Rasbo MK
    Volvo S40
    2. RC Super Nationella max 2400 cc
    252. Conny Gabrielsson
    SMK Nyköping
    Saab 900
    2. RC Super Nationella max 2400 cc
    253. Daniel Gillberg
    SMK Arboga
    BMW M3
    2. RC Super Nationella max 2400 cc
    254. Anders Stenbäcken
    Kinds MK
    Volvo Pv
    2. RC Super Nationella max 2400 cc
    255. Håkan Wisti
    Fagersta MK
    Volvo 242
    2. RC Super Nationella max 2400 cc
    302. Göran Lillen Andersson
    Tjust Motorklubb
    Volvo 740
    3. Rallybilar 2 wd
    303. Mikael Lundberg
    SMK Gävle
    VW Golf
    3. Rallybilar 2 wd
    304. Mats Hallberg
    Haninge MK
    Volvo 940
    Örby gummi
    3. Rallybilar 2 wd
    306. Henry Nilsson
    BK Dundret
    VW Golf
    3. Rallybilar 2 wd
    307. Robert Ferm
    SMK Dala Falun
    VW Golf
    3. Rallybilar 2 wd
    308. Håkan Nilsson
    Timrå MK
    Volvo 240
    3. Rallybilar 2 wd
    309. Ulf Andersson
    Film MK
    Opel Manta B
    3. Rallybilar 2 wd
    311. Mikael Ekman
    Oskarshamns RRC
    Seat Ibiza
    3. Rallybilar 2 wd
    312. Mikael Westling
    Hofors MS
    Volvo 940
    3. Rallybilar 2 wd
    313. Göran Westling
    Borlänge MK
    Volvo 940
    3. Rallybilar 2 wd
    314. Anders Nilsson
    Kolsva MS
    Ford Escort MK2
    3. Rallybilar 2 wd
    315. Bengt Johansson
    Lima MS
    Ford Sierra
    3. Rallybilar 2 wd
    316. Daniel Hoffmann
    SMK Linde
    Opel Astra
    3. Rallybilar 2 wd
    317. Sven- Olof Jonsson
    Woxnadalens MK
    Volkswagen Golf 2
    3. Rallybilar 2 wd
    318. Göran Kanerva
    Svärdsjö MK
    Volvo 242
    3. Rallybilar 2 wd
    319. Roger Clefberg
    Västerås MS
    Peugeot 205
    3. Rallybilar 2 wd
    320. Niklas Albinsson
    Fredriksbergs MK
    VW Golf
    3. Rallybilar 2 wd
    321. Ilpo Sällinen
    Järbo MK
    Opel Ascona B
    3. Rallybilar 2 wd
    322. Alexander Hallqvist
    Vansbro MK
    Opel Kadett GSI
    3. Rallybilar 2 wd
    323. Andreas grip
    Bergets MS
    Volvo 940
    3. Rallybilar 2 wd
    324. Magnus Alarik
    Örsundsbro MK
    Volvo 240
    3. Rallybilar 2 wd
    325. Tommy Högström
    MK Rimo
    Opel Corsa B
    3. Rallybilar 2 wd
    326. Börje Boström
    Fagersta MK
    Volvo 940
    3. Rallybilar 2 wd
    327. Emil Lennartsson
    MK Speed
    Volvo 940
    Stavboms Motor AB
    3. Rallybilar 2 wd
    328. Emil Karlsson
    Hällefors MK
    Volvo 940
    Kjellbergs ab
    3. Rallybilar 2 wd
    329. Tommy Eliasson
    Tommy Eliasson
    volvo 940
    EC Svenska
    3. Rallybilar 2 wd
    330. Tommy Malmström
    Rasbo MK
    Volvo 242
    3. Rallybilar 2 wd
    331. Ulf Wauge
    SMK Arboga
    Opel Ascona
    3. Rallybilar 2 wd
    332. Sanna Andersson
    Linköpings Motorsällskap
    Peugeot Megane
    3. Rallybilar 2 wd
    333. Lars Davidsson
    Enköpins MK
    Renault Alpine
    3. Rallybilar 2 wd
    334. Tommy Andersson
    SMK Hörby
    BMW M3
    3. Rallybilar 2 wd
    335. Magnus Karlsson
    Norrköpings MK
    Saab 9-3
    3. Rallybilar 2 wd
    336. Johan Eriksson
    Ludvika MS
    SAAB 9-3T
    R-Sport Sweden
    3. Rallybilar 2 wd
    337. Kalle Barfeld
    KAK
    Ford Fiesta
    3. Rallybilar 2 wd
    338. Lasse Israelsson
    Vansbro MK
    Ford Escort
    3. Rallybilar 2 wd
    339. Johan Jäderström
    Haninge MK
    Renault Clio Sport 2.0 16v
    3. Rallybilar 2 wd
    340. Kent Meden
    Jämtlands Motorklubb
    Ford Escort
    AB Kent Medèn
    3. Rallybilar 2 wd
    341. Tommy Nilsson
    Karlstad MC Bil
    Ford Escort
    3. Rallybilar 2 wd
    342. Christer Nilsson
    Sandvikens MK
    Opel Ascona B
    3. Rallybilar 2 wd
    343. Mats Eriksson
    Haninge MK
    Ford Escort
    3. Rallybilar 2 wd
    344. Tommy Målarn Sjödin
    SHRA Sundsvall
    Ford Escort MK 1
    3. Rallybilar 2 wd
    345. Mikael Persson
    SMK Sudsvall
    Opel Ascona B
    3. Rallybilar 2 wd
    346. Wille Lennartsson
    MK Speed
    Volvo 242
    Stavboms Motor AB
    3. Rallybilar 2 wd
    347. Håkan Holmkvist
    Gestrike Racing Team
    Volvo 940
    Katalysatoråtervinning
    3. Rallybilar 2 wd
    348. Rasmus Bergström
    Haninge MK
    Ford Fiesta ST
    3. Rallybilar 2 wd
    349. Per Grubb
    Fagersta MK
    BMW 325 E36
    3. Rallybilar 2 wd
    350. Tony Rämsten
    Gnesta MK
    Opel Astra
    3. Rallybilar 2 wd
    351. Michael Svärdh
    SMK Nyköping
    VW Golf
    MECA NYKÖPING
    3. Rallybilar 2 wd
    352. Morgan Sörensson
    MK Kopparberg
    Opel Ascona B Opel Ascona B
    3. Rallybilar 2 wd
    353. Dick Jansson
    Säters MK
    VW Golf
    3. Rallybilar 2 wd
    354. Jens Sjöström
    Lima MS
    Volvo 940
    3. Rallybilar 2 wd
    355. Andreas Israelsson
    Vansbro MK
    VW Golf 3
    3. Rallybilar 2 wd
    356. Kent Nordquist
    Vansbro MK
    Volvo 940
    3. Rallybilar 2 wd
    357. Dennis Olsson
    Hällefors MK
    Ford Escort RS2000
    Kjellbergs AB
    3. Rallybilar 2 wd
    358. Bo Almgren
    Woxnadalens MK
    VW Golf 3
    3. Rallybilar 2 wd
    359. Linus Lind
    Lima MS
    Volkswagen Golf 3
    3. Rallybilar 2 wd
    365. Joachim Nilsson
    SMK Arboga
    Toyota Corolla
    3. Rallybilar 2 wd
    366. Christoffer Haglund
    SMK Nyköping
    Volvo 940
    JP Racing
    3. Rallybilar 2 wd
    367. Jan Flyngen
    Kolsva MS
    Saab V4
    3. Rallybilar 2 wd
    368. Kjell-Åke Svensson
    Kolsva MS
    Volvo PV 544
    3. Rallybilar 2 wd
    369. Tomas Lången Pettersson
    Grangärde RRC
    FORD Escort MK2
    TRACTIVE AB
    3. Rallybilar 2 wd
    370. Marcus Naessen
    SMK Nyköping
    Volvo 244
    3. Rallybilar 2 wd
    371. Peter Johansson
    SMK Nyköping
    Volvo 240
    JP Racing
    3. Rallybilar 2 wd
    372. Thomas Wiberg
    SMK Dala Falun
    Saab 900
    3. Rallybilar 2 wd
    373. Göran Sund
    Fagersta MK
    BMW 325
    3. Rallybilar 2 wd
    374. Henrik Oscarson
    MSK Hammaren
    Saab 9-3SS
    3. Rallybilar 2 wd
    375. Eric Johansson
    SMK Nyköping
    Volvo 940
    3. Rallybilar 2 wd
    376. Jörgen Torlamb
    Tjust MK
    Opel Ascona
    3. Rallybilar 2 wd
    377. Hans Thunström
    SMK Nyköping
    Saab 99
    3. Rallybilar 2 wd
    378. Dick Larsson
    Rasbo MK
    Volvo 240
    3. Rallybilar 2 wd
    379. Robin Brandel
    Rasbo MK
    BMW 325
    3. Rallybilar 2 wd
    380. Leo Ivarsson
    Leo Ivarsson
    Volvo 242
    3. Rallybilar 2 wd
    401. Rasmus Karlsson
    SMK Nyköping

    3. Rallybilar 2 wd
    403. Robin Lundqvist
    Södra Lappmarkens MK
    BMW E36
    4. RC Super Nationella max 2150 cc
    406. Björn "Putte" Alvarsson
    Vadstena RRC
    Porsche 944
    4. RC Super Nationella max 2150 cc
    407. Johan Uhr
    AMF Årsunda
    Opel Kadett
    4. RC Super Nationella max 2150 cc
    409. Andreas Lund
    Säffle MC
    Volvo 240
    4. RC Super Nationella max 2150 cc
    410. Jesper Jäder
    Gestrike RT
    Volvo 240
    ZRT Motorsport
    4. RC Super Nationella max 2150 cc
    414. Stig Andersson
    Hamre MK
    Saab 9-3
    Stig Andersson
    4. RC Super Nationella max 2150 cc
    419. Mattias Härnered
    Enköping MK
    Volvo 240
    4. RC Super Nationella max 2150 cc
    420. Johan Palola
    SMK Arboga
    BMK E36
    4. RC Super Nationella max 2150 cc
    424. Tomas Olsson
    Borlänge MK
    Volvo 240
    4. RC Super Nationella max 2150 cc
    436. Oskar Rosén
    Gestrike RT
    Opel Astra
    4. RC Super Nationella max 2150 cc
    439. Lars Bodin
    MK Team Treske
    Porsche 964 rotary
    4. RC Super Nationella max 2150 cc
    440. Patrik Albinsson
    Fredriksbergs MK
    Volvo 940
    4. RC Super Nationella max 2150 cc
    441. Björn Nordström
    Fredriksbergs MK
    Opel Corsa A
    4. RC Super Nationella max 2150 cc
    442. Mats Johansson
    Woxnadalens MK
    Volvo 240
    Woxnadalens MK
    4. RC Super Nationella max 2150 cc
    443. Björn Lundberg
    Gestrike RT
    Saab 99
    4. RC Super Nationella max 2150 cc
    444. Johan Schilström
    Västerås MS
    Volvo PV
    4. RC Super Nationella max 2150 cc
    445. Patrik Ekman
    Oskarshamns RRC
    Opel Astra
    4. RC Super Nationella max 2150 cc
    446. Niklas Björse
    Västerås Motorsällskap
    BMW E36
    4. RC Super Nationella max 2150 cc
    447. Thomas Widfond
    Kolsva MS
    Volvo Amazon
    4. RC Super Nationella max 2150 cc
    448. Jimmy Franzen
    VMS
    Volvo Amazon
    Franzens åkeri
    4. RC Super Nationella max 2150 cc
    449. Mikael Nyrönen
    Småbacka MK
    VW Golf
    4. RC Super Nationella max 2150 cc
    450. Dennis Lundberg
    Gestrike RT
    Saab 99
    4. RC Super Nationella max 2150 cc
    451. Simon Håkansson
    Grangärde RRC
    Volvo 940
    4. RC Super Nationella max 2150 cc
    452. Johan Andersson
    Grangärde RRC
    Volvo 940
    4. RC Super Nationella max 2150 cc
    453. Kaj Svensson
    Bollnäs MK
    VW 1600 TLE
    4. RC Super Nationella max 2150 cc
    454. Sara Ekholm Abrahamsson
    Linköpings Motorsällskap
    Saab 99
    4. RC Super Nationella max 2150 cc
    455. Mikael Andersson
    Östgöta Bilsportförening
    Volvo 240
    TEAM "KORVGUBBEN" MOTORSPORT
    4. RC Super Nationella max 2150 cc
    456. Robert Bergvik
    Ljusdals MS
    Opel Corsa B
    4. RC Super Nationella max 2150 cc
    458. Magnus Johansson
    SMK Hedemora
    Saab 9,3 Evo
    4. RC Super Nationella max 2150 cc
    459. Erika Söderman
    Mora MK
    Opel Corsa B
    4. RC Super Nationella max 2150 cc
    460. Mikael Dahlstedt
    SMK Hedemora
    Saab 9-3
    ZRT Motorsport
    4. RC Super Nationella max 2150 cc
    461. Peter Ohlsson
    Team Mikro BSK
    Saab 900
    4. RC Super Nationella max 2150 cc
    462. Mattias Lindqvist
    Oskarshamns RRC
    Saab 900
    4. RC Super Nationella max 2150 cc
    463. Pontus Hulting
    SMK Nyköping
    VW Golf MK ll
    JP Racing
    4. RC Super Nationella max 2150 cc
    464. Jonas Skoglund
    Finnskoga MK
    SAAB 99
    4. RC Super Nationella max 2150 cc
    465. Patrik Ekman
    Oskarshamns RRC
    Opel Astra
    4. RC Super Nationella max 2150 cc
    466. Markus Jonsson
    Woxnadalens MK
    Mazda RX7
    4. RC Super Nationella max 2150 cc
    467. Romas Mazvilis
    MSK Hammaren
    Volvo 242
    4. RC Super Nationella max 2150 cc
    468. Peter Lundgren
    MSK Hammaren
    Opel Ascona
    4. RC Super Nationella max 2150 cc
    469. Emil Persson
    Ludvika MS
    Opel Ascona B
    4. RC Super Nationella max 2150 cc
    502. Jesper Cardell
    Säters MK
    Volvo 940
    5. Juniorer max 23 år 2150 cc
    504. Oskar Rosén
    Gestrike RT
    Opel Astra
    5. Juniorer max 23 år 2150 cc
    505. Emil Persson
    Ludvika MS
    Opel Ascona B
    5. Juniorer max 23 år 2150 cc
    506. Klara Andersson
    SMK Hörby
    BMW 120
    5. Juniorer max 23 år 2150 cc
    507. Hampus Granlund
    Bergets MS
    Volvo 240
    5. Juniorer max 23 år 2150 cc
    508. Albin Eriksson
    Films MK
    Saab 900
    Nowén Motorsport www.nowenmotorsport.se
    5. Juniorer max 23 år 2150 cc
    509. Dennis Lundberg
    Gestrike RT
    Saab 99
    5. Juniorer max 23 år 2150 cc
    510. Jesper Nilsson
    Finspångs MS
    Saab 900
    5. Juniorer max 23 år 2150 cc
    5310. Jonathan Rosborg
    Enköpings MK
    Volvo 240
    5. Juniorer max 23 år 2150 cc
    601. Janne Gustafson
    Janne Gustafson
    Mazda GTR
    6. Rallybilar 4 wd
    602. Steen Skodborg
    Borlänge MK
    Mitsubishi EVO 7
    6. Rallybilar 4 wd
    603. Johnny Andersson
    SMK Hedemora
    Ford Fiesta
    R-SPORT SWEDEN
    6. Rallybilar 4 wd
    604. Christoffer Haglund
    SMK Nyköping
    Mitsubshi X
    6. Rallybilar 4 wd
    701. Jocke Halvarsson
    Ljusdals MS
    Volvo 940
    7. VOC, gr N < 1600 cc,
    703. Roger Andersson
    Ludvika MS
    Volvo S 70
    7. VOC, gr N < 1600 cc,
    704. Tapani Lillen Tyynelä
    Kolsva MS
    Volvo 244
    7. VOC, gr N < 1600 cc,
    705. Magnus Petersson
    Skepptuna MK
    Volvo 244
    7. VOC, gr N < 1600 cc,
    706. Magnus Lövgren
    Sandvikens MK
    Peugeot 206 GTI
    7. VOC, gr N < 1600 cc,
    707. Nils Strömgren
    Fagersta MK
    BMW 320
    7. VOC, gr N < 1600 cc,
    708. Robert Strömgren
    Fagersta MK
    BMW 320
    7. VOC, gr N < 1600 cc,
    709. Elisabet Pettersson
    Fagersta MK
    Volvo 940
    7. VOC, gr N < 1600 cc,
    710. Katriina Hellström
    Teknis MC
    Volvo 940
    7. VOC, gr N < 1600 cc,
    711. Urban Jonsson
    Borlänge MK
    Volvo S70
    7. VOC, gr N < 1600 cc,
    712. Mats Engvall
    Skutskärs MS
    Golf GTI 16 V
    7. VOC, gr N < 1600 cc,
    713. Mattias Engvall
    Skutskärs MS
    VW Golf GTI 16 V
    7. VOC, gr N < 1600 cc,
    714. Marcus Henriksson
    Hällefors MK
    Volvo 940
    7. VOC, gr N < 1600 cc,
    715. Leif "Biffen" Andersson
    Grangärde RRC
    Saab 900 NG
    7. VOC, gr N < 1600 cc,
    716. Marcus Jansson
    SMK Örebro
    Volvo 240
    7. VOC, gr N < 1600 cc,
    717. Thomas Söderlund
    MK Orion
    Suzuki Swift GTI
    7. VOC, gr N < 1600 cc,
    718. Frank Hoffmann
    SMK Linde
    Volvo 240
    7. VOC, gr N < 1600 cc,
    719. Emelie Boström
    Fagersta MK
    Volvo 940
    7. VOC, gr N < 1600 cc,
    720. Anton Boström
    Fagersta MK
    volvo 940
    7. VOC, gr N < 1600 cc,
    721. Kasper Nikumaa
    Fagersta MK
    Volvo 242
    7. VOC, gr N < 1600 cc,
    722. Bosse Hemmingsson
    Offerdals MK
    VW Golf
    7. VOC, gr N < 1600 cc,
    723. Anton Haanpää
    Films MK
    Volvo 240
    7. VOC, gr N < 1600 cc,
    724. Robin Strömgren
    Fagersta MK
    Volvo 940
    7. VOC, gr N < 1600 cc,
    725. Urban Hallberg
    Ljusdals MS
    volvo 940
    7. VOC, gr N < 1600 cc,
    726. Calle Bodell
    Järbo MK
    Volvo 240
    7. VOC, gr N < 1600 cc,
    727. John Klintberg
    Västerås MS
    Suzuki Swift
    7. VOC, gr N < 1600 cc,
    728. Kent Strömgren
    Fagersta MK
    BMW 320
    7. VOC, gr N < 1600 cc,
    729. Daniel Frisk
    SMK Sala
    Volvo 242
    7. VOC, gr N < 1600 cc,
    730. Magnus Olsson
    Järbo MK
    Volvo 240
    7. VOC, gr N < 1600 cc,
    731. Eric Johansson
    Kolsva MS
    Volvo 940
    7. VOC, gr N < 1600 cc,
    732. Kalle Morell
    Hofors MK
    Volvo 940
    7. VOC, gr N < 1600 cc,
    733. Lina Björklund
    Sandvikens MK
    Volvo 940
    7. VOC, gr N < 1600 cc,
    734. Bert Holm
    Idkerbergets mk
    volvo volvo 240
    7. VOC, gr N < 1600 cc,
    735. Jan Jonsson
    Mora MK
    Volvo 850
    7. VOC, gr N < 1600 cc,
    736. Jimmy Lindqvist
    SMK Nyköping
    Volvo 940
    7. VOC, gr N < 1600 cc,
    737. Caroline Lindqvist
    SMK Nyköping
    Volvo 940
    7. VOC, gr N < 1600 cc,
    738. Hampus Lindqvist
    SMK Nyköping
    Volvo 940
    7. VOC, gr N < 1600 cc,
    739. Johan Berglund
    SMK Hedemora
    Volvo 244
    7. VOC, gr N < 1600 cc,
    740. Mats Asplund
    SMK Hedemora
    Volvo 244
    7. VOC, gr N < 1600 cc,
    801. Kjell Andersson
    Borlänge MK
    SAAB 9-3
    8. Fria bilar (se reglerna)
    802. Tommy Målarn Sjödin
    SHRA Sundsvall
    Volvo PV
    8. Fria bilar (se reglerna)
    901. Oscar Östlund
    Hällefors MK
    Volvo 240
    9. Ungdomsrally enl. regl.
    902. Alexander Fogdeby
    Storfors MK
    Volvo 940
    EC Svenska AB
    9. Ungdomsrally enl. regl.
    1. Jörgen Joons
    Skutskärs MS
    Toyota Corolla
    10. Grupp E
    2. Christoffer Palmqvist
    Svärdsjö MK
    VW Golf
    10. Grupp E
    3. Maja Larsson
    Järbo MK
    Volvo S60
    10. Grupp E
    4. Weine Svensson
    Oskarshamn RRC
    Opel Astra
    10. Grupp E
    5. Kristoffer Andersson
    Ludvika MS
    Ford Escort
    10. Grupp E
    6. David Barfeld
    Haninge MK
    Saab 99
    10. Grupp E
    7. Mikael Elofsson
    Eskilstuna MK
    VW Golf MK 1
    10. Grupp E
    8. Erika Söderman
    Mora MK
    Opel Astra
    10. Grupp E
    9. Pär-Olof Lundin
    Katrineholms MK
    VW Golf 2
    10. Grupp E
    10. Andreas Zetterlund
    Västerås MS
    VW Golf 2
    10. Grupp E
    11. Anders Svärd
    Borlänge MK
    Golf GT
    10. Grupp E
    12. Mattias Svedberg
    Bollnäs MK
    VW Golf
    10. Grupp E
    13. Kristian Berglind
    Borlänge MK
    VW Golf GT
    10. Grupp E
    14. Magnus Hansson
    SMK Dala Falun
    VW Golf II
    10. Grupp E
    15. Erika Söderman
    Erika Söderman
    Opel Astra
    10. Grupp E
    16. Mathias Pettersson
    Sandvikens MK
    Volvo 244
    10. Grupp E
    17. Jimmy Johansson
    Åtvidabergs MK
    VW Golf 4
    10. Grupp E
    18. Mikael Johansson
    Åtvidabergs MK
    VW Golf 4
    10. Grupp E
    19. Christoffer Olofsson
    Åtvidabergs MK
    Opel Kadett
    10. Grupp E
    20. Kenneth Olofsson
    Åtvidabergs MK
    Honda Civic
    10. Grupp E
    21. Christoffer Johansson
    Åtvidabergs MK
    VW Golf 4
    10. Grupp E
    22. Elin Olofsson
    Åtvidabergs MK
    VW Golf 4
    10. Grupp E
    40. Bo Axelsson
    Dals MK
    Jaguar E-type
    11. Klassiska rallycupen -65
    41. Janne Blom
    Finspångs MS
    Volvo PV
    11. Klassiska rallycupen -65
    42. Anders Levin
    MK Team Westom
    Volvo Amazon
    11. Klassiska rallycupen -65
    43. Hans Åke Söderqvist
    Norbergs MC
    Austin Cooper S Cooper S
    Söderqvist Engineering
    11. Klassiska rallycupen -65
    44. Rolf Norlin
    MSK Hammaren
    Volvo Amazon
    Metalfach
    11. Klassiska rallycupen -65
    45. Håkan Samuelsson
    Katrineholms MK
    Saab 96 2T
    11. Klassiska rallycupen -65
    46. Bo Rönnbäck
    Östernärke
    Ford Starliner
    Bo Rönnbäck
    11. Klassiska rallycupen -65
    47. Joakim Rönnbäck
    Öternärke
    Ford Falcon
    11. Klassiska rallycupen -65
    48. Lasse Jägerström
    Stenungsunds MS
    Volvo Amazon
    11. Klassiska rallycupen -65
    49. Lennart Andersson
    Ludvika MS
    Renault 1134 Gordini
    Lennart Andersson
    11. Klassiska rallycupen -65
    50. Lars Larsson
    MK Kopparberg
    VW 1500 S
    11. Klassiska rallycupen -65
    51. Karl-Bertil Ling
    Kolsva MS
    Ford Falcon Futura Sprint
    11. Klassiska rallycupen -65
    52. Göte Nygren
    MK Kopparberg
    Saab Monte Carlo
    11. Klassiska rallycupen -65
    53. Ola Eklund
    Västerås MS
    Volvo PV544
    Carfix rally team
    11. Klassiska rallycupen -65
    60. Jonas Larsson
    SMK Vingåker
    Volvo 142
    12. Historiska rallycupen 66-74
    61. Robert Ceder
    Grödinge MK
    Opel Ascona a
    Örby gummi
    12. Historiska rallycupen 66-74
    62. Roland Karlsson
    Nora MK
    Volvo 142
    12. Historiska rallycupen 66-74
    63. Viktor Årne
    Films MK
    Volvo 142
    12. Historiska rallycupen 66-74
    64. Per Andersson
    Rasbo MK
    Opel Ascona A
    12. Historiska rallycupen 66-74
    65. Jan Flyngen
    Kolsva MS
    Saab V4
    12. Historiska rallycupen 66-74
    80. Lars Davidsson
    Enköpins MK
    Renault Alpine
    13. Historiska rallycupen 75-81
    81. Kent Årne
    Films MK
    Volvo 240
    13. Historiska rallycupen 75-81
    82. Per-Erik Sköldin
    SMK Vingåker
    Volvo 244
    13. Historiska rallycupen 75-81
    83. Stefan Nilsson
    MSK Hammaren
    Volvo 242 R sport
    JH Spårservice
    13. Historiska rallycupen 75-81
    84. Johnny Nilsson
    KAK
    Renault Alpine
    13. Historiska rallycupen 75-81
    85. Kalle Olstam
    Nora MK
    Volvo 242
    EC Svenska AB
    13. Historiska rallycupen 75-81
    86. Rune Eriksson
    Västerås MS
    Ford Escort RS2000
    Rune Eriksson
    13. Historiska rallycupen 75-81
    87. Gunnar Arestav
    Stockholms BK
    Volvo 244
    Örby Gummi
    13. Historiska rallycupen 75-81
    88. Johan Dahl
    SMK Arboga
    Opel Kadett GTE
    13. Historiska rallycupen 75-81
    89. Morgan sörensson
    Mk Kopparberg
    Opel ascona b Opel ascona b
    13. Historiska rallycupen 75-81
    90. Hampus Hulting
    SMK Nyköping
    Opel Ascona B
    JP Racing
    13. Historiska rallycupen 75-81
    91. Peter Johansson
    SMK Nyköping
    Volvo 240
    JP Racing
    13. Historiska rallycupen 75-81
    92. Anders Frisk
    SMK Sala
    Volvo 244
    13. Historiska rallycupen 75-81
    93. Mikael Frisk
    Västerås MS
    Volvo 244
    13. Historiska rallycupen 75-81

    Antal klass 1= 6
    Antal klass 2= 26
    Antal klass 3= 73
    Antal klass 4= 40
    Antal klass 5= 9
    Antal klass 6= 4
    Antal klass 7= 39
    Antal klass 8= 2
    Antal klass 9= 2
    Antal klass 10= 22
    Antal klass 11= 14
    Antal klass 12= 6

    Antal anmälda= 257

    Tillbaka till översikt av redigering av registrering!

    Tillbaka till översikt av tävlingar!

    Tillbaka till Huvudframsidan.